Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

UZEL Makina İflas Masası Toplantısı Yapıldı

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 155
12.5.2018
 1
UZEL Makina İflas Masası Toplantısı Yapıldı

UZEL Makina'nın iflasının ardından alacaklarının peşine düşen binlerce çalışan halen davalar ile mücadelelerine devam ediyorlar. UZEL Makina uzun yıllar Türkiye'nin milli makine fabrikasıydı ve şu ana kadar Uzel Fabrikası kadar tamamen milli üretim yapabilen bir fabrika olmamıştır.Buna otomotiv fabrikaları dahil.

Uzel Makina iflas masası toplantısından çıkan sonuçlar durumu değiştirmedi ve alacaklı işçiler 2018 yılında uzelden tazminatlarimizi almak dilegi ile mutlu yıllar şeklinde paylaşımlarda bulundular.Meclisten çıkacak iflas erteleme kanunu da yakından takip eden işçiler kanunun mücadelemize faydası yok Uzel işçisini kimse görmüyor şeklinde serzenişte bulundular.

Daha önce fabrika arazisinin icraa yolu ile satışı yapılmış ancak ihaleye fesat karıştırıldığı kararı ile yargıtay tarafından iptal edilmişti. Fabrika arazisinin satışından sonra alacakların dağıtılması neticesinde Uzel fabrika tamamen bitirilmiş olacak.Birileri zaten bunu özellikle istiyormuş gibi bir kanı var.

sample pictures
UZEL MAKİNA Türkiye'nin en mühim fabrikasıdır politikacılar fabrikayı geri kazanmaya bakmalılar böyle bir tesisi yeniden inşa etmek uzun yıllar gerektirir oysa hazır arazi,hazır nitelikli işçileri ve pazarı varken fabrikayı heba etmemek gerekir. UZEL Makina Türk milletine lazım sahip çıkalım..


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

14.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef