Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

UZAYLI AJANLAR ARAMIZDA OLABİLİR Mİ?

Yazar by Çiğdem Miralay / Takipçiler 123
12.6.2018
 1
UZAYLI AJANLAR ARAMIZDA OLABİLİR Mİ?

Uzay dediğimizde hakkında bilmediğimiz çok şey olan uçsuz bucaksız bir alandan bahsederiz. Bir kaç ükenin imkanları ile hakkında fikir sahibi olmaya çalıştığımız evrende neler olup bittiğini anlamaya çalışırız. Bunu yaparken ise aslında oraya gönderdiğimiz her araç her insan her canlı yada cansız nesne bilimsel araştırma adı altında aslında uzayda casusluk yapıyoruz. Yani uzaya dünyadan casuslar gönderip duruyoruz ve uzay hakkında bilgi edinmeye çalışıyoruz.

Bu açıdan bakarsak neden aynı şeyi de uzayda olması muhtemel başka zeki yaşam formları da yapıyor olmasınlar ki? diye kendimize sormalıyız. Eğer orada birileri varsa ve eğer zeki yaşam formlarıysalar bizden haberleri olsun olmasın aynı şekilde onlarda uzay yada bizim hakkımızda  bilgi edinmeye çalışıyor olabilirler. Biz nasıl araç gönderiyorsak onlarda gönderiyor olabilir ve araçlarımız mars' da yada başka yerde bir birleri ile temas sağlayabilirler.

Bundan daha da ilginç olanı belkide aramızdalar. Belkide uzun zamandır aramızdalar.Sistemimize girerken belki her hangi bir fiziksel özellikteydi ama sistemimize girdiğinde değişime uğradı belkide ülkelerin birbirlerinin sistmine organik ajan yerleştirme operasyonları gibi oldu ilk nesilden sonrakiler tıpkı bize benzediler bizim fiziksel özelliklerimize dönüşmüş olarak aramızda yaşıyor olabilirler.
Bundan sonrası daha da ilginç ne için? amaçları ne? nasıl iletişim kuruyorlar? nasıl geldiler? neyi araştırıyorlar?

Eğer aramızdalarsa şimdiye kadar tespit edemedik çünkü hiç üstünde durmadık. Dursaydık zamanla olaya nerden yaklaşacağımız nereye bakacağımız hangi işaretleri arayacağımız hakkında bazı fikirler üretebilri ve bu gün çok daha ileri bir tespit yöntemi geliştireblirdik. Ama bu onları durdurmuydu bilemeyiz. Eğer aramızdalar ise bir canlıya benziyorlardır evet ama hangi canlıya yada canlılara?

NOT: hangi canlıya benziyor olurlarsa olsunlar o canlıya göre duyu yetenekleri daha gelişmiş olmalı. çok akıllı bir köpek, bir kedi, kuş,at hatta yazılım.. ama insansa duyuları daha yoğun hissetme kabiliyetine sahip olmalı.

Konuyla ilgili Film Tavsiyesi:
sample pictures
sample picturesyorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

07.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef