Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

İYİ Parti Düzce'de Ana Muhalefet Koltuğuna Oturdu

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 759
20.1.2019
 1
İYİ Parti Düzce'de Ana Muhalefet Koltuğuna Oturdu

Belediye seçimlerinde CHP ile ittifak eden İyi Parti müthiş bir taktik uygulamış oldu. Aslında Belediye seçimlerini kaybetse dahi şu an gözden kaçan büyük bir kazanım elde etti. CHP'yi sıçrama tahtası olarak kullandı ve Ana muhalefet koltuğuna oturdu. Henüz farkında değiller ama yerel muhalefet el değiştirdi ve belkide birilerinin planları gerçekleşti. Belkide asıl amaç belediye seçimlerini kazanmak değildi,İyi Parti ile Chp'nin yerlerinin değiştirilmesiydi.

Eğer bir siyasi parti başka bir partinin altında seçime girerse bir daha o partinin üstüne çıkamayacaktır. Bu hata nasıl yapıldı diye ciddi ciddi düşünülmesi gerekir. Yada hatamıydı yoksa bilinçli mi yapıldı? 

Bundan sonra ne olacak peki? çok basit seçimler biter bitmez şunu göreceğiz yerel muhalefette ana muhalefet partisi koltuğunu dün kurulan bir partiye yanlış strateji sayesinde hediye etmiştir. İyi Parti yeni koltuğu belkide rüyasında göremeyecekti ama ittifak sayesinde Düzce'de birinci muhalefet partisi oluverdi emeği geçenlere saygı duyan duysun..


Seçimlerden sonra bir şey daha olacak, şehrin bütün politik nüfusu, iktidar ve iyi Parti tarafından sayısal olarak elde edilmiş olacak bu bakımdan CHP'nin kaybı çok daha büyük. Belediye seçimleri kazanılır ise iyi Parti ve iktidar partisi yine baş başa şehri idare edecekler yine diğer partiler daha geride kalacaklar. Nereden bakarsanız bakın Akp,Mhp ve İyi parti politik güç bakımından şehre hakim olmuş durumdalar..
style="display:block; text-align:center;"
data-ad-layout="in-article"
data-ad-format="fluid"
data-ad-client="ca-pub-3826896913361224"
data-ad-slot="9205605676">yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

07.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef