Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

FENERBAHÇE'de Ali Koç'a Karşı Direniş Var

Yazar by Emirhan Sel / Takipçiler 154
25.1.2019
 1
FENERBAHÇE'de Ali Koç'a Karşı Direniş Var

Fenerbaçe'nin kötü gidişinin altında yatan sebep yönetime karşı kulüp içinde bir direniş olmasıdır. Ne Teknik direktör nede futbolcuların bir hatası yok tamamen yönetime karşı bir şeylerin olmasıdır. Kulüp el değiştirir ise derhal bir iyileşme olacağı aşikar. Sebep gelen yeni yönetimin icraatları olmayacak iyileşmenin sebebi kötüleşmeye sebep olanların yönetime gelmeleri olacak. Bir kulüp bariz şekilde düşüş yaşıyorsa en kötü fulbolcu bile bu kadar kötü oynamaz prensibi ile bakılması lazım. Teknik direktör ne kadar kötü olursa olsun hiç bir maç bu şekilde kaybedilmez diye bakmak lazım.

LÜTFEN SAYFADAKİ REKLAMLARA TIKLAYARAK BİZE DESTEK OLUN

Yönetim başarısız olsun isteniyor bu çok net. Kim istiyor? bunu kulüp dışında değil içeride aramak lazım. Yani bariz şekilde takım frenlenmiş durumda bu fren pedalına ne teknik direktör nede fulbolcular basamazlar. Dışarıdan bakınca birilerinin Fenerbahçe'yi başarısızlığa sürüklediğini fark etmemek imkansız. Yönetim istifa dinmiyor da gitmeye mecbur ediliyormuş gibi bir olayların olduğu ortada.


Ali Koç, tek kişilik yönetim anlayışına devam ediyor. Daha ilk başkan olduğunda yaptığı açılış konuşması kimleri kast ettiği ile alakalı olarak kulübü bu günlere getirdi. Fenerbahçe'de gidişatın sebebi kulüp içinde kongresel bir alandan kaynaklanıyor yani problemin sebebi saha içinde değil kongre üyeleri arasında aranmalı. Bu gidişat düzelmeyecek devam edecek Fenerbahçe Ali Koç gitmediği sürece düşüşe devam edecek çünkü Ali Koç gitsin isteniyor gidene kadar Fenerbahçe'nin gözden düşmesi isteniyor. Ali Koç'u seyirci oyu ile göndermek istiyorlar.


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

07.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef