Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

WHATSAPP in America First Platform for Illegal Arms and Drug Traffic

Yazar by Saşa Dolunay / Takipçiler 331
8.3.2019
 1
WHATSAPP in America First Platform for Illegal Arms and Drug Traffic

WHATSAPP in America First Platform for Illegal Arms and Drug Traffic software. Many intelligence agencies support the production of intelligence software, some of them produce in-house. For example, face recognition software and systems have been put forward by a female agent of the FBI staff and then turned over to the private sector is still an area of  on going development by the FBI.

America may seek to stop the use of the detection of the highest level of intelligence software by requesting the decrypte algorithm of all applications running within its borders. Beyond it You can turn to make sure that your own intelligence software is replaced by a foreign manufacturer. The only reason why an application like Whatsapp takes the lead (for many countries) is that people use products that are powerful companies behind whatsapp because they fear that some organizations or individuals will use correspondence traffic for different purposes. There are many messaging applications on the market.

America or any country can break the password by capturing the correspondence traffic, but it is possible for them to encounter some sanctions because of the illegal behavior. Now it is wondered how America will take this step.

Türkçe içerik
Amerika'da WHATSAPP Yasadışı Silah ve Uyuşturucu Trafiğinde Birinci Platform

Whatsapp uygulamasının uçtan uca şifreli olması bir çok suç iletişiminin birinci tercihi olmasını sağladı. Yasadışı silah ve uyuşturucu trafiğinde whatsapp uygulaması birinci olarak öne çıkıyor. istihbarat yazılımları sadece önleme amaçlı çalışmazlar izleme ve gözetleme amaçlı daha fazla çalışırlar. NSA istihbarat yazılımlarında büyük bir kullanım yelpazesine sahiptir. Bir çok istihbarat kurumu istihbarat yazılımlarının üretimini destekler bazıları kendi bünyelerinde üretirler. Örneğin yüz tanıma yazılım ve sistemleri FBI personeli bir kadın ajan tarafından ortaya atılmış ve geliştirilmiş daha sonra özel sektöre devredilmiş halen FBI tarafından geliştirilmesi devam eden bir alandır.

Amerika kendi sınırları içinde çalışan bütün uygulamaların decrypte algoritmasını isteyerek en yüksek düzeyde istihbarat yazılımlarının çözülmesini tespit edilmesini kulanımının durdurulmasını sağlamaya yönelebilir. Daha ötesinde Kendi istihbarat yazılımlarının yabancı üretici ile yer değiştirmesini sağlamaya yönelebilir. Whatsapp gibi bir uygulamanın öne geçmesinin tek sebebi (bir çok ülke için geçerli) insanlar bazı kurumların veya kişilerin yazışma trafiklerini elde ederek farklı amaçlar ile kullanmalarından korktukları için whatsapp gibi arkasında güçlü şirketler olan ürünleri kullanıyor. Piyasada bir çok mesajlaşma uygulaması var.

Amerika veya herhangi bir ülke yazışma trafiğini ele geçirerek şifresini kırabilir fakat yasa dışı bir davranış olacağı için bazı yaptırımlar ile karşılaşmaları mümkün. Şimdi Amerika'nın bu konuda nasıl bir adım atacağı merak ediliyor. 


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

20.09.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef