Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

Dışarıdan Yemek Siparişinde Beğenmezsem Geri Götür Dönemi

Yazar by Sevgili Gurme / Takipçiler 191
1.10.2019
 1
Dışarıdan Yemek Siparişinde Beğenmezsem Geri Götür Dönemi

NOT: kaliteli temiz saygılı işletmeler bu yazımın kapsamı dışındadır.

Yemek siparişlerindeki kalitesizlik, servis elemanının eğitimsizliği, lezzet yetersizliği, sağlıksız imalat, bazı işyerlerinin şikayetlere terbiyesizce yaklaşımları, müşteriyi azarlamaları, bayat yiyecek göndermeleri, özensiz paketleme, siparişi geç teslim etme gibi daha bir çok şikayet konusu malesef gerçek. Her iş yeri aynı diyemeyiz ama şikayetlerde en az biri yüksek oranda mevcut. Bu tespitleri birebir yaptık en son sipariş verdiğimiz lahmacunun kötü kokması yanındaki salata benzeri şeyin sararmış bozulmuş olmasına ilaveten ödediğim paranın karşılığında ebat ve içerik yoktu. 

Vatandaş artık Fast food işyerlerinin kaliteli olanlarını seçip buluyor ve oralardan alıyor bilmediği yer olursa getir ama beğenmezsem geri götür beş kuruş ödemem diyor. Bir çok kaliteli fast food işyeri ise yukarıdaki olumsuzlukları yapanlar yüzünden güvensizlik altında çalışıyorlar. Her fast food işletmesi aynı değil buna şüphe yok. Fakat durum gerçekten çok kötü işletme temiz ama çalışanlar yetersiz olabiliyor hammade kaliteli ama pişiren beceriksiz olabiliyor. Her şey iyi ama servis kötü sipariş götürürken harap ediyor. Ucuz satıyorum ancak bu kadar oluyor şeklinde tutum sergileyenler yüzünden vatandaş artık bıktı. getir bakarım beğenmezsem geri iade ederim diyor.

Tekrar ediyorum iyi esnafa lafımız yok.. Zaten iyi esnafı da zora sokan yukarıdaki tip işletmelerdir. Aslında bu tip işletmeleri kendi meslektaşları uyarmalı bizi de etkiliyorsun vatandaş aperatifden fast food siparişten kaçıyor bisküvi simit ile veya evinden getirip yiyor. Piyasayı kötü etkiliyorsun diye uyarmaları lazım. Vatandaşın şimdilik çözümü bu şekilde.. Getir beğenmezsem al başına çal durumları başladı...


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

14.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef