Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

İNSANLIK BAŞKA DÜNYALAR ile REKABETE HAZIR OLMALI

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 77
24.10.2019
 1
İNSANLIK BAŞKA DÜNYALAR ile REKABETE HAZIR OLMALI

Uzayda başka bir yerde hayat varsa ve bizden çok daha ileri teknolojiye sahip iseler o halde dünya'da başımız belada demektir. Bir gün bize ulaşmanın bir yolunu bulurlarsa bizi köle edinmek isteyebilirler veya kaynaklarımızı elimizden alıp gitmek isteyebilirler. Dünya dışında yalnız olduğumuzu değil yaşam olabileceğini düşünerek kendimizi geliştirmeliyiz. Eğer uzayda yaşam varsa çocuklarımızı onlarla baş başa bırakmamalıyız stratejisini gündemimize almak zorundayız.

Dünya'mızın tek yaşam alanı olmak için son derece düşük ihtimal ile var olduğu çok açık. Bu ihtimallerden sadece bir tanesi bir derecelik sapma yapmış olsaydı yaşam olmazdı. Aynı şekilde uzayda başka bir galakside başka bir gezegende yaşamın var olma ihtimalide barizdir. Dünya'da yaşamı teşkil eden ihtimaller uzayda başka bir yaşamı da teşkil etmiş olabilir. 

Dünya'yı gözleyenler veya dünya ya erişmeye çalışanlar olabilir. Dünya insanları yalnız olduklarını düşünerek büyük bir fantazi içinde olabilirler. Bir gün gerçek atmosferimize dayanınca çaresiz kalmamak için dünyamızı şimdiden savunmak adına stratejiler ve teknolojiler hatta askeri işbirlikleri geliştirmeliyiz. Dünya dışı yaşamla rekabet için üretmeli gerektiğinde dünyamızı savunmak için geliştirmeliyiz.


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

15.11.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef