Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

Evine Giren Hırsıza Tecavüz Etti

Yazar by Ghost RIDER / Takipçiler 72
4.11.2019
 1
Evine Giren Hırsıza Tecavüz Etti

Newyork/Gotham'da meydana gelen olayda bir çok defa soyulan gemilerde çalışan bir ev sahibi değerli eşyalarını evinde tutuyordu bunu bilen hırsızlar sistemli şekilde onu soyuyorlardı. Bu duruma oldukça sinirlenen Goffrey Davenport adlı kişi yakaladığı hırsıza bir sürpriz hazırlamaya karar verdi.

Evine yine giren iki hırsızdan birini yakalayan Goffrey bu defa önceden hazırlıklıydı..Yakaladığı hırsızı bayılttıktan sonra bağlayıp tehdit ile susturduğu daha sonrada tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklandı.. 

Ev sahibinin tecavüzüne maruz kalan hırsız iki gün boyunca kapana kısıldığı evden alt komşunun gürültü şikayeti üzerine gelen polisin ev sahibinin hareketlerini şüpheli bulması yüzünden evi aramak istedi Polisler yatak odasında bağlı halde kadın kıyafetleri giydirilip makyaj yapılmış olan bir erkeğe rastladılar. Ev sahibi çift olduklarına ikna etmek üzereydi ki polis bağlı olan kişinin zorla tutulduğunu anlayınca hırsız kurtarıldı.

Olay mahkemeye yansıdı ve Jüri, hırsızın gelecek hayatında bu travmayı atlatıp atlamayacağı konusunda şehrin akıl hastanesi Arkham'dan bir rapor talep etti duruşma iki ay sonraya ertelenirken ev sahibinin çift oldukları konusundaki ısrarı sürüyor.


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

15.11.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef