Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

Millet Vekili Mehmet TANAL'a Tepki Yağıyor

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 172
29.12.2017
 1
Millet Vekili Mehmet TANAL'a Tepki YağıyorÇağlayan Adalet Sarayında sık sık açıklamaları ve tespitleri ile gündeme gelen Millet Vekili mehmet Tanal bu defa yine Adliyedeki Adalete bakış açısını eleştirirken biraz fazla ileri giderek Adliye içinde ,Yedikule Hayvan Barınağı tarafından açılmış olan standın fotoğrafını kendi Twitter hesabından paylaşıp şu notu düşünce "Adliyede Adalet haricinde Her Şey Var" derneğin ve hayvan severlerin tepkilerine maruz kaldı.
Mehmet TANAL twitter'dan tepki veren hesapları engelledi.

Çağlayan adliyesindeki Standı,hayvan haklarına destek olmaları için hukukçuları davet etmek adına açan Yedikule Hayvan Barınağı olaya tepki gösterince Mehmet TANAL twitter hesabından tepki veren hesapları engelledi. Stand'da sokak hayvanlarına destek olmak adına satış yapılıyordu.Mehmet Tanal sadece kendi çıkarı olan konulara tepki verip diğer konularda sessiz kalmakla suçlanıyor.

Mehmet TANAL Sadece kendi çıkarı olan konulardamı Adalet arıyor?

Standı açan gönüllüler Mahmut TANALI sadece kendisi için adalet aramak ve diğer konularda sessiz kalmak hatta diğer konulardaki arayışları hiçe saymakla suçluyorlar.Bu doğru değil ise Mahmut Tanal hatasını düzeltmek yerine neden tepkileri yok saymaya devam etti ve hatta sosyal medya hesabındaki tepki mesajlarını engelledi?
Mamut Tanal bir açıklama borçlu..


BURAYI TIKLAYARAK Yedi Kule Hayvan Hakları Standının Resmi Sitesini Görünyorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

10.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef