Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

İYİ PARTİ HIZLI YOL ALIYOR

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 153
31.1.2018
 1
İYİ PARTİ HIZLI YOL ALIYOR

İyi Parti teşkilatlanma ve tanıtım açısından son derece hızlı yol alıyor. Mitingler bazı yerlerde MHP ile başbaşa sayılarda geçerken bazı yerlerde dikkate değer kalabalığa hitap ediyor.Sosyal Medyada rakip partilerin miting sayıları abartılarak verilmeye başlandı oysa İYİ Parti bu partileri çoktan geçmiş durumda.Daha çok insan topluyor daha ikna edici ve daha inandırıcı bir lidere sahip.

İYİ Partinin rakipleri eriyen kitlelerini ellerinde tutmak adına abartılı yayınlara kiralık kalemlere yatırım yapmaya başladılar. Bazı partilerin yandaşı olan sosyal medya hesapları işgüzarlık ederek karartma yayınları yapmaya başladılar.

Rakibini centilmence mücadele ederek yenmelisin çelme takmak belden aşağı vurmak,ölümcül darbelerle saldırmak boks maçlarında bile hile kabul edilir. Rakibini saf dışı ederek yol alan politikacılar yalancıdır sahtekardır insanların gönlünü çelmeye çalışmakta bir sahtekarlıktır. Doğruyu halka aktaracaksınız gerçeği paylaşacaksınız halkı kandırmaya aldatmaya satın almaya yönelik güdülen politikaların hesabını halk bir gün size sorar sandığı tam takır bulduğunuzda kahrolup duvarın dibine çökersiniz. o gün hiç ağlayıp sızlamayın kendiniz ettiniz kendiniz buldunuz.

Yeni partiler de olacak eskilerde olacak halk doğruyu yapacağına inandığını seçip başa getirecek. Benden başkasına oy vermesinler diye ayak oyunları ile rakiplerini pistin dışına iteklemek,seçmenin gözünü boyamak, hediyeler vererek oy devşirmek aslında halka tek seçenek vermeye yönelik bilinçli çalışmalardır. Halkın istediğine oy verme hakkı var isteyen herkesin de siyaset yapmaya hakkı var siz kimsiniz ki bu hakkı onlardan ayak oyunları ile ellerinden kapmaya çalışıyorsunuz.


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

10.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef