Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

Fetö'nün Yeni Yaklaşımı Köşe Yazarları ve İnternet Haberciliği mi?

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 159
11.3.2018
 1
Fetö'nün Yeni Yaklaşımı Köşe Yazarları ve İnternet Haberciliği mi?

Bir çok internet sitesinin yayınlarına bakılınca aslında bunların bazı mesajlar içerdiği anlaşılmaktadır.Örneğin işçi çıkaran bir fabrikayı eleştirdiğini düşünerek okuduğunuz bir haber belkide üstü kapalı fabrikayı tehdit etmek,siyasetçilere şikayet etmek hatta yerel otorite ile karşı karşıya getirmek amaçlı olabiliyor.


Örneğin yazarımız işçi hakkından adil düzenden giriş yapıyor yazısının bir bölümünde olayı siyasetçiye şikayet eder manaya getiriyor
dip kısmında ise kamuoyunda negatif etki edecek tarzda fabrika hakkında bir cümle kurarak bitiriyor.Bir analist değilseniz sizi fabrika konusunda dolduruşa getiren odakların farkına varamıyorsunuz.


Peki bu yazarın kalitesizliğinden de olabilir mi? elbette olabilir buna bir itirazımız yok yazar dandiğin tekidir ağzına geleni yazmıştır yazarlıktan bihaberdir eline fırsat geçmiş basmıştır yaygarayı veya bir grubun kalemşörüdür ite çomak sallar gibi önüne gelene sallamıştır bu elbetteki olabilir. Kaliteli bir yazar asla ne kendini kurumunu hafif göstererek bir yazıyı kaleme almaz.

Fakat bu yazıda kast edilen şey dandik olsun olmasın bir yazarın ülkesinin çıkarlarına ters düşecek bir yazıyı neden yazdığıdır. çünkü yerel bazda fabrikalar birer kaledir ler halkımızın geçim kaynağıdırlar işçi çıkarmakta almakta kanunlar ile öngörülen bir durumdur. varsa bir yanlışlık işçi hakkını yasalar önünde arayabiliyor. Göze çarpan iki şey var birincisi yağmurda üşüyen ıslanan bir çocuk görse çıkarıp ceketini vermeyecek birinin işçi haklarını umursaması ve ikinci olarak yazısının bir çeşit algoritma içermesidir. 
 


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

08.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef