Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

ÜMRANİYE Cinayeti Sırasında Kadına Yardım Etmeyip Kaçanlarda Tutuklanmalı

Yazar by Emirhan Sel / Takipçiler 163
4.3.2018
 1
ÜMRANİYE Cinayeti Sırasında Kadına Yardım Etmeyip Kaçanlar da Tutuklanmalı

Ümraniye'de bir kadın kocası tarafından öldürüldüğü esnada yardım isteyen kadına yardımcı olmayıp kaçanlar cinayetten yargılanmalılar. Yardım etmedikleri gibi kadın için polis çağırmadıkları,kadını tamamen kurban durumuna soktukları için ortamda bulunan biri güvenlik görevlisi olan diğer kişilerin de tutuklanması gerekir.
Zanlıya ceza vermek mahkemenin işidir ne ceza verileceğini mahkeme belirler fakat mahkemenin diğer kişilerinde yargılaması gerekir.

Kameralarda görülüyor ki,kadın bıçak darbelerine maruz kalmadan hemen önce aynı mekanda bir güvenlik görevlisi ikide erkek bulunuyor ama bunlar hem kaçıyorlar hemde kadının polis çağırmasına güvenlik görevlisi yardımcı olmuyor ve sonraki bir kaç dakika içinde oda kaçıyor. Mahkeme heyeti tarafından, suçun önlenebilir olduğunu gözden kaçırmış olduğu görülüyor bu kimseler yardım etselerdi sonuç kesinlikle değişecekti.

Burada hali hazırdaki yargılamayı tartışamayız sözünü ettiğimiz durum aynı ortamda bulunan kişilerinde davada yer alması gerektiğidir. bu kimseler kaçmamış olsalardı kadının kurtulması kesin görünüyor.Ortada güvenlik kameralarından çıkan görüntüler varken neden kaçanların bir kişinin hayatını kurtarmadıkları tersine dolaylı olarak yardımcı konumuna düştükleri değerlendirilmelidir.


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

07.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef