Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

SOSYAL MEDYADAKİ MİLİTAN HESAPLAR

Yazar by Emirhan Sel / Takipçiler 168
13.3.2018
 1
SOSYAL MEDYADAKİ MİLİTAN HESAPLAR

Sosyal medyada bir çok militan hesap bulunmaktadır bunlar kendilerini bir yerlere adanmış gösterme peşinde olanlar,gerçekten bir yerlere adanmış olanlar ve göz boyama yöntemi ile çevre edinme çevresine sizdenim görüntüsü vermek, iş yerinde ve patronuna,politik bir guruba aitmiş gibi göstermek ve gerçekten ait olanlardan meydana gelmiş büyük bir militan kitlesi var.

Yanlış duymadınız tam manası ile bunlar militan hesaplardır. her politik görüşün kendi gönüllüleri veya sempatizanları taraftarları vardır bunlardan bahsetmiyorum... sizlere tamamen başka bir şeyden bahsediyorum.. Sosyal militanlardan.. bunlar medyada bir çok resim, mesaj,figür ,deyim,slogan kullanarak kendilerini bir siyasi akımın taraftarı olarak gösteriyorlar ama güç kimdeyse onun militanlığını yapan ve hiç bir yere ait olmayan bir kalabalık var.

Bunlar dün çeşitli iktidarlar döneminde veya güç sahibi olan bir çok sivil görünümlü örgüte yandaşlık yapmış kimselerden oluşmaktadır. profillerine baktığınızda yapmacıklığı zaten fark ediyorsunuz.Kimisi dindar,kimisi çağdaş profilleri ile bir yerlere mesaj vermeye çalışmaktalar. hepsi aynı işlerde çalışıp aynı çevrelerde dolaşan bu kitleler aslında hiç bir davanın gönüllüsü değiller çıkar peşindeler.

iş ve çevre edinme ilk amaçları oluyor sonraki adımda bir işletmede,kurumda,bir çevrede kadrolaşma ve potansiyel oluşturma amaçları güdüyorlar. Bunlar devlet kurumlarına işçi,memur ,taşeron ,iş adamı,tedarikçi olarak sızdıklarında nihai olarak karşımıza fetöü
gibi yada fetö olarak çıkıyorlar. bu türlü sosyal medya hesaplarından uzak durulması kendi yararımıza olacaktır çünkü bunlar bilişim suçları kapsamında belkide takip altındalar yada olacaklar...
yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

07.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef