Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

ÇİFTLİKBANK Tipi Yapılanmalar Politik Fonlama Organizasyonlarıdır.

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 155
4.4.2018
 1
ÇİFTLİKBANK Tipi Yapılanmalar Politik Fonlama Organizasyonlarıdır.

Geçmişte çeşitli isimlerde ortaya çıkan holdingler yardım kuruluşu görünümündeki yapılar yüksek kâr payı dağıtma iddiası ile topladıkları paraların daha sonra buhar olması patronların hesaplarında bulunmadığı görülmektedir. Öyleyse bu paralar kimin kasasında diye sormak gerekirken tam bu aşamaya gelindiğinde basın marifeti ile karartma uygulandığı dikkatlerin başka taraflara çekildiğini ve sonuç olarak kurtaramazlarsa bir iki kişiyi kıs avadeli hapse verdiklerini görüyoruz.

Bu tip yapılar beynel minel politik fonlama kurumlarıdır. Topladıkları paralar ise çeşitli politik organizasyonların kasasına ve siyasi operasyonların finanse edilmesinde kullanıldılarını görüyoruz.

Bu tip yapılara reklam ve ilizyon gösterileri ile insanların gözleri boyanarak ellerinden paraları alınmaktadır fakar bu yapılara para yatıran insanların daha önceden bir cemiyetin resmi veya gayri resmi üyeleri oldukları sıradan halk olmadıklarıda göze çarpmaktadır. Bu kalabalığı bir araya getiren ne diye sormaya kalktığınızda yine aynı karartma işlemleri başlatıldığını görüyoruz.

Bu insanları Çiftlik bank gibi yerlere sürenlerin aslında iş yerlerinde,birlikte bulundukları sosyal ortamdaki bazı kimseler olduklarını görüyoruz bu kimseler aslında bir çeşit amele başı gibi bu insanları oralara getirmişler ve orada tutmakla görevlendirilmişler bu fark ediliyor. Fakat aynı kişiler olay açığa çıkınca da bu sefer mağdur kılığında gerçek mağdurların arasına katışarak yine en ön saflarda yine mikrofon başlarında kamera önlerinde olayı istedikleri yere doğru yönlendirmektedirler.Mağdur olan insanlara sizi buraya kimler getirdi diye sorunca hala farkına varmadıklarını görüyoruz sanıyorlarki iş ardakadaşları bunları bilmeden oraya getirmişler diye düşünüyorlar aslında planlı bir şekilde birileri tarafından sürüldüklerini bilmiyorlar.

Patronlar ve sorumlular yakalandığında bunların ceplerinden gerçek miktarın çıkmadığını görüyorsunuz demek ki para el değiştirmiş adı geçenler aslında bir organizasyonun oyuncularıymış organizasyon hâla karanlıkta işlemeye ve yeni sövüşleme yeni politik fonlama operasyonları yapmaya devam etmekte.


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

13.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef