Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

BEĞENİ Seviyemiz Dünya Ortalamasının Çok Altında

Yazar by Emirhan Sel / Takipçiler 125
18.4.2018
 1
BEĞENİ Seviyemiz Dünya Ortalamasının Çok Altında

Dünyanın ilerlemesi ile birlikte başarı çıtasınında yükseldiği ve eskisi kadar geniş yelpazede başarı şansı yakalama olasılığı hızla düşmekte. Başarıların tipi ve alanı da değişime uğramaktadır.

Havacılık,uzay,denizler, tarım, sağlık,spor askeri alanlar başta olmak üzre diğer tüm alanlarda başarı sağlamak
artık yeni bir şey icat etmeye yada daha zoru başarmaya endeklenmiş durumda. Başarı öyküleri ile doldurulan yığınla kitap kırılan sayısız rekor artık kimseyi cezbetmiyor..

insanlar he rgeçen gün başarı ölçüsünün yükselmesi sebebi ile kendi branşlarında sıradanlaşmanın kaçınılmaz olduğunun bilincinde olarak işe gitmenin iş akışını kısırlaştırmasından da korkar hale geldiler. Artık işletmeler büyük ama üretilen iş sıradan. örnek verirsek muz cumhuriyetleri için asfalt yol inşa etmek artık sıradan bir olay. Orta sınıf bir ülkenin kendi savaş uçağını yapması sıradan bir olay hale geldi.

bu durumda insanlar kalabalığın arasında seçilmek parmakla gösterilmek övgüler almak için geçen yıla oranla daha çok çaba sarf etmeleri gerektiğini biliyorlar. işinde başarının ölçüsü aynı işi yapanlarla rekabeti kazanmak değil çünkü rekabet etmeye gerek kalmamış durumda kariyer elde etmek için iyi çalışmanın ötesinde iş politikasında beceri kazanmanız gerekmekte.

insanlar artık daha pahalı araba alıp çevresinde daha başarılı görüldüğünü, kadınlar daha iyi bir ev daha yeni mobilyalar ile komşusundan daha ilerde olduklarını düşünmeye başladılar. hızlı bilgisayar pahalı cep telefonu satın almak başarının ölçüsü durumuna gelmiş durumda..


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

07.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef