Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

DERNEKLERE PARTİLERE ÜYE OLANLARIN GEÇMİŞİ TEMİZ OLMALI

Yazar by Emirhan Sel / Takipçiler 150
24.4.2018
 1
DERNEKLERE PARTİLERE ÜYE OLANLARIN GEÇMİŞİ TEMİZ OLMALI

Siyasi parti ,dernek,federasyon, esnaf odası gibi yerlere üye olanların en azından idareci olanların geçmişi temiz olmalı.temsilde hata olmaz diyelim ki bir kimse geçmişinde her haltı yemiş bir yerden sonra gitmiş ,yanına altı yedi kişi almış beş taşı iyi oynayanlar diye dernek kurmuş silah ruhsatı sahibi de olmuş haliyle protokole de girmiş, tutmuş birde usulen yarışma düzenleyip kendi yancısına ödül kazandırıp getirip ödül gecesinde valinin kaymakamın karşısına dikilmiş sıfatlar görüyoruz. 

Protokole girmek protokole ulaşmak bu kadar kolay olmamalı en azından geçmişleri temiz olmalı güzide idarecilerimizin arasına tilkiyi çakalı sokmamak birazda belkide daha fazla basının görevidir. Basın görevini yapacak irdeleyecek basın devletin beşinci kuvveti değil mi? madem öyle o halde görevini savsaklamayacak. Aksi takdirde insanın aklına değişik şeyler gelir. kimin gazetecisi kimin yazarı kimin fotoğrafçısı gibi kavramlar ortaya çıkar.

Devletin hizmetindeki basın, her şeyi irdeler açığa çıkartır,filan kişi şu makamı haketmiyor işte belgeleri der gerisi devletin yetkili kurumlarının işidir gazeteci duracağı yeri bilmeli devletin tarafı durulacak yerdir doğru yerdir.Madem basınsın görevini yapacak ve şehrindeki idarecileri siyasetçileri şehri idare edenleri kartal gözlüğünle göreceksin , gazeteci oalrak inceleyeceksin,varsa yanlışlarını bulup çıkartacaksın ama cilalatmak parlatmak senin işin değil yaparsan o halde birilerinin kalemşörü olursun basın mensubu olan kimse bu ince çizgide yaşar...yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

07.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef