Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

LGBTI Onur Yürüyüşünde Çocukların Ne işi Var?

Yazar by Halinka Demirağ / Takipçiler 118
19.6.2018
 1
LGBTI Onur Yürüyüşünde Çocukların Ne işi Var?

Çocukların oraya götürülmesindeki amaç gezdirmek değil, çocuğu slogan olarak kullanmaktı. Açıkça "Benim Çocuğum Eş cinsel" yazılı kağıtların arasında çocuklar var bu hangi amaca hizmet ediyor. Daha orada neler olup bittiğinin farkında olmayan beş yaşındaki çocuk büyüdüğünde ebeveynlerinin kendisini eş cinsel bir toplantıda obje olarak kullandığını öğrendiğinde uğrayacağı beyinsel yıkımı bir düşünün. Dahası bir evin içinde eş cinsel yaşamın olağan hale geldiği bir ortamda büyümenin onu ne normal bir erkek nede normal bir kadın yapamayacağı gibi arkadaş seçimlerinde de tuhaflığa iteceği kesindir.

Çocukları normal olmayan seksüel tercih yapmış insanların arasına götürmek ne ahlak nede mantık açısından doğru bir şey değildir.

Eş cinsel yetişkin bireyler ele alarak toplantılar çeşitli etkinlikler düzenleyebilirler fakat bu toplantılara giriş yaşı sınırlandırılmalı ve bu sınırlandırmayı kendileri yapmalı. LGBTI bireyleri, dernekleri Onurdan söz ediyorlar ama beş yaşındaki birden fazla çocuğu istiklal caddesindeki onur yürüyüşüne götüren ve "Benim Çocuğum Eş cinsel" yazılı kağıtların bildirilerin arasında poz verdirmenin onur ifadesinin içeriğine aykırı 1 davranış değilmidir?


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

10.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef