Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

ISSIZ 1 ADAYA DÜŞŞENİZ SORUSUNA NOKTA ( +18 )

Yazar by Halinka Demirağ / Takipçiler 120
28.6.2018
 1
ISSIZ 1 ADAYA DÜŞŞENİZ SORUSUNA NOKTA ( +18 )

Yıllardır sorula gelen bir sorudur ıssız bir adaya düşseniz yanınıza alacağınız üç şey ne olurdu. Kıt kafalılar gözleirni tavana dikip hemen saymaya başlar şunu alayım bunu bırakayım şunuda almam lazım iki oldu şunu da alırsam üç tamam karar verdim haydi düşebiliriz artık. Sevgili enayicik,madem ıssız bir adaya düşeceğinden önceden haberin var ne diye düşüyorsun.

hadi haberin var o halde ne diye abuk subuk şeyler alıyorsun? çakı,çakmak birde tencere gibi şeyleri döndürüyorsun kafanda. ilk önce bir karşı cinsten birini neden almıyorsun kimse seninle takılmak istemiyormu? yanına birini alki çoluk çocuk yap adayı donat boy boy iş gücün olsun sonrası gelir zaten iyi çalışırsan yirmi seneye kabile olursun. sandal yaapr öteki ıssız adalara gider oradan kız alıp verir kabilenin gen havuzunu güçlendirirsin.

haa,yok ben o kadar ileriyi düşünmüyorum diyorsan o zaman yanına güvendiğin birini al ki tek başına aklını s.. zorunda kalmayasın. çünkü pişman olacağın kesin. keşke yanımda çoğalabileceğim biri olsaydı diyeceksin sonunda. Hadi onuda geçtik maden ıssız adaya düşeceğinden haberin var üç şey diyorlar neden yanına bir tekne almıyorsun? kural yok sonuçta üç şey alabilirsin denmiş sen ne diye taraktır  y....tır gibi şeyler aklına geliyor hemen.

Birde işin şu kısmı var adada başına ne geleceğini düşünerek 3 şey seçme olayına girer bazıları bunlar daha enteresan. hemen ilk aklına gelen şey adada başıma bir şey gelir yamyamlar korsanlar çıakr beni yemeye asmaya kesmeye kalkarlar ben en iyisimi silah alayım yanıma diye başlar evlatcık, orası ıssız tek başınasın orda g.. kurtarma telaşın yok.. hadi oldu diyelim bir sürü adamla tek başına nereye kadar çatışabilirsin tüfeği alsan fişeği nerene saklayacaksın 3 şey diyor adam demekki bir tüfek en fazla iki fişek alabilirsin.

en akıllısıda biraz düşüneyin diyenlerden çıkıyor.. ben hanım,birde eşek alırdım tarla yapar sürer eşekle odun taşırdım yük vururdum sırtına bak bu biraz daha enteresan düşünüyor orayı bildiğin grisun'un  bir köyü zannediyor. daha çıkacak ormanı kesip tarla yapacak ekecek biçecek kütük ev yapacak aklınca ama yanına halen alması gereken şeyleri getiremiyor. tarlaya ekeceğin domatesin fidesini nerden bulacaksın 1, odun kesecek baltayı nerden aldın 2, ev yaaprken kütüğü kesecek testereysi çiviydi ipti bunları tedarik edebileceğin bir market filan varmı yürüyüş mesafesinde hadi diyelim hepsini bir tek el aletiyle yaptın o aleti almak için ya eşeği bırakacaksın ya karıyı bırakacaksın kadınsan kocandan vazgeçeceksin. değer mi? bence değer kocayla bir balta sapı değişebilir ama aynı şey adam için söylenmez onun için kadın bırakılmaz yani işin yüzde 99.5'işi yapan kadını evde bırakıp ıssız adaya düşersen hepten naneyi yedin.

Yani anacığım ıssız adaya düşerken en sağlamı bir tekne iki karşı cinsten bir canlı bir tane işe yarar bıçak yeter..bunları nasıl kullanacağını artık hayal gücüne kalmış...


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

10.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef