Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

Avamlar, Yanaşın Yamacıma Size Zerafet Nedir Anlatayım

Yazar by Halinka Demirağ / Takipçiler 95
4.7.2018
 1
Avamlar, Yanaşın Yamacıma Size Zerafet Nedir Anlatayım

Zerafet.... bu günlerde bir çok kelime gibi unutulmaya yüz tutmuş bir kelimedir. Zerafet, pahalı ve şık giyinmekle elde edemeyeceğiniz bir şeydir. Her adamın yanıdna zarif bir kadın bulunmaz her kadında zerafetten anlamaz. Bir çok toplantı mekanında bir çok güzel hatun var ama içlerinden hangizi zerefat , nezaket en önemlisi asalet sahibi? malesef zerafet şöyle dursun üstüne üstlük çirkeflik karakter olmuş.

Adamlara bir şey demiyeceğim her atın bir binicisi olmalı sonuçta. Ama bazı beygirlerin çifter çifter binicisi var. istanbul gibi bir metropolde yalnız bir kadının ağını örüp avını bekleyen bir örümcek gibi olması da son derece doğal bir şey arazi elverişti etrafta sinekten böcekten bol bir şeyde yok. 

Bazılar iyice azıtmış, bakkala gitsen eve bakkalcıyla dönerler istiklal caddesinin bir ucundan girip diğer ucundan çıkmaları iki hafta yani yatıya kalmak adettendir de insan ara sıra yerini yadırgar ne bileyim her yerde yatmaz. Bir tanesi aybaşında ATM'ye para çekmeye gidince çantaları taşıma bahanesiyle köşedeki cafenin garsonlarından biriyle dönüyor akşamları arasıra kahve için gidince muziplik olsun diye soruyorum işler nasıl "abla başımızı kaşıyacak vakit yok, kan ter içindeyiz" deyince gülüyorum içimden.

Yani eğlencelidir bizim buralar..


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

07.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef