Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

İYİ Parti Hakkında En Çok Konuşulan Parti

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 108
22.1.2019
 1
İYİ Parti Hakkında En Çok Konuşulan Parti

İyi Parti,Kurulduğu günden bu yana hakkında en çok konuşulan parti olmayı başardı. 24 Haziran 2018 seçimlerine girdi ve meclise 40 milletvekili soktu. 50 milletvekiline sahip MHP ile arasında sadece 10 millet vekili fark var. Kurulmadan çok daha önce İyi Parti genel başkanı Meral Akşener'den dolayı çıkan politik gündemdeki büyük patırtı partinin kurulmasıyla birlikte daha da büyüdü ve seçimlerden günler sonra hala devam ediyor. Meral Akşener'in partiden istifası da ayrıca gündem oluşturdu.

İyi Parti Birden Fazla Konuda Gündeme Oturdu
iyi parti sadece kurulmasından dolayı değil, meclise 40 milletvekili sokmuş olması,Akşener'in istifası sebebi ile de gündemde yer aldı. Partinin geleceğinin ne olacağı ile ilgili olarak da gündemde yer almaya devam ediyor. Ulusal haber kanalları dahil, gazetelerde ve sosyal medyada İyi Parti birden fazla konuda en çok sözü edilen parti oldu. Haftanın en çok konuşulanı ayın en çok konuşulanı gibi ayrı bakış açılarıyla değerlendirdiğimizde tüm medya araçlarında sözü edilmiş, porgramlara onu olmuş durumda. Bazı zaman dilimlerinde iktidar partisinden daha fazla sözü edilmiş olduğunu görüyoruz. Yani iktidar partisi ile başa baş bir söz edilirliği var.

İyi Parti, tek vücut halindeliği koruyarak bir merkezi işlem masası oluşturup karşı cephelere yönelik sinir bozucu propaganda yapmaya çalışacakları şeklinde bazı tahminler var. Yani İyi Parti, gündemde kalmak telaşında değil zaten her an gündemde olduğu için gündemi kendi lehine kontrol altında tutmaya çalışacağı tahmin ediliyor. Elbetteki bunu medyayı ve sosyal medyayı kullanarak yapacaktır. Şu ana kadar iyi partinin kurulması ve çevresini donatması Meral Akşener'in etkisi ile olmuş durumda partililer onun etrafında toplandılar. Bundan sonra nasıl bir yol izleyeceklerini zaman gösterecek.yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

08.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef