Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

Hacı Senin Başına Yılbaşında Ne Geldi Neden Bizi Uyarıyorsun her Yılbaşı?

Yazar by Emirhan Sel / Takipçiler 129
10.2.2019
 1
Hacı Senin Başına Yılbaşında Ne Geldi Neden Bizi Uyarıyorsun her Yılbaşı?

Yılbaşında sürekli bizi kutlamayın aman etmeyin yapmayın diyen hacı abi,senin başına yılbaşında kesin kötü bir şey geldi trawmayı atlatamadın başkasının başına gelmesin diye bizi uyarıyorsun sanırım.

Başına ne geldi ki bu kadar heyecanla her yıl başı telaş içerisinde bizi uyarmak için yağmur çamur demeden sokaklara düşüyorsun. Bırak yaşayarak öğrenelim sen ne yaşadıysan bizde yaşayalım belki hoşumuza gidecek nereden biliyorsun?

Git kendini tedavi ettir bırak milletin yakasını bizi bize bırak kutlarız kutlamayız sana ne? ne diye uyarıyorsun bizi? paran mı? çok her sene matbaacılara gidip bildiri bastırıp tonla parayı millete kaptırıyorsun? yoksa sen matbacı ile ortakmısın? yoksa seni matbaacı mı? tezgaha getiriyor hacı. her sene bir şey icat edip tonla kağıt bastırıp senden para sızdıran matbaacıdan hiç mi şüphelenmedin? seni bu adam soyuyor hacı. Bunun davası din iman değil matbaada evrak bastırmak için noel'i coca-cola'yı yarın başka bir şeyi bahane edip sizden para çekiyor. Belki içinizde matbaacı ile ortak çalışan bile var bence sen yanındakilere mukayyet ol matbaacı ile anlaşmış olabilirler..


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

07.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef