Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

Erkek Arkadaş Diye Resmen Kripto Koca Olayı

Yazar by Halinka Demirağ / Takipçiler 103
4.7.2018
 1
Erkek Arkadaş Diye Resmen Kripto Koca Olayı

Son zamanlarda erkek arkadaş olayı patladı gitti. Eve adam almanın adı erkek arkadaş oldu. Erkek arkadaş dediğin uzak durur sevgiliden önceki aşamadır o sevgili olmaya yüz tutunca biraz samimiyet gösterirsin biz durum farklı hocam sevgili flört filan hikaye direk erkek arkadaş tabi. Kripto koca yapmış hatun erkek arkadaş olayına bağlamış bizi yiyor kendince. Adam halinden memnun gömülmüş helvaya burnundn kıl aldırmıyor evladım hatun tekmeyi basınca kedi gibi miyavlayarak evin etrafında dört döneceksin kime bu havan.

Erkek arkadaş olayına takmış durumdayım adam sahiden kocası gibi emir yağdırıp talimat veriyor niyeki? e kocası sanıyor kendini ötekide karısı zannediyor yani bunlar manyak psikolojik hastalar. Ayrılınca ne olacak adam başkasına koca gibi kadın başka adama karısı gibi davranmaya başlayacak. Sevgili diye bir kurum vardı onuda batırdılar.. 

Karı koca gibiler resmen birbirlerine senelerce katlanıyp ayrıldıktan sonra bu kadar zaman boşa harcanmış diye kıvranmalar ne? harcamayacaksın değmez değmiyor kimsenin o kadar boş vakti de yok kendinize gelin sevgili dediğin organik olur karı koca taklidi yaban dandikler olmayın kardeşim. Gençliğinin kıymetini bil baktın bir ayda rengi açılıyor bas çamaşır suyuna hepten beyazlat sonra paspas yap gitsin. Kıymet veripte başının üstüne çıkarmaya ne gerek var?

Kendi hayatını idare ettiremeyen seninkine dalıyor orayıda kendine göre sıvıyor sonra çekip gidiyor. etrafta ne hatunlar var yanlarında sırf parası var diye katlandıkları kripto kocalarıyla katıldıkları mekanlarda görüyoruz resmen sahip köle ilişkisine dökmüşler olayı bir yere gidilecek beraber sokağa çıkılacak beraber yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

10.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef