Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

KILIÇDAROĞLU Ne Yapmalı?

Yazar by Emirhan Sel / Takipçiler 96
29.7.2018
 1
KILIÇDAROĞLU Ne Yapmalı?

Karşısında önemli miktarda muhalif varken bir kaç kişi eksikler diye kurultaya gitmemek centilmenlik değildir. Karşınızdaki kalabalığa bakarsınız önemli bir kalabalık oluşmuş ise çekilirsiniz bunlar üç kişi az beş kişi noksan diyerek mazeret öne sürmek hakikaten centilmenlik değildir. Kılıçdaroğlu partisini zor günlerden çıkarıp bu günlere getirdi emekleri önemsiz değildir. Takdir edenler de olacaktır. Fakat benim üstünde durduğum şey Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun tüm politikaları değil sadece kurutaya gidelim gitmeyelim konusundaki tavrıdır.

Her Parti için geçerli Olan Şeyler:
Partileri üyeler hep birlikte yönetirler en azından yönetmeliler bu yüzden resmen üye olarak katılımcı oluyorlar bir kıyıda kağıttan gemiciklerini yüzdürmek için değil. Bu tüm partiler için böyledir ve idareciler partiyi sadece biz idare ederiz sadece biz istediğimiz gibi politika güderiz anlayışında olamazlar olmamalılardır. Bizim partilerimizde politikalar parti lokallerinde değil parti başkanlarının odalarında belirlenmeye başlandığı gün üyeler asli ama vasıfsız pozisyonuna düştüler. parti içi çekişmeler artık partinin lokalinde değil kapalı kapılar ardında belirleniyor ve üyelerin hiç biri dahil olamıyorlar.

Yukarıda saydıklarımdan sonra gelelim Cumhuriyet Halk Partisinin ilgili konusuna:
Kılıçdaroğlu'nun karşısında önemli miktarda bir muhalif kalabalık var. Bunu görmezden gelmemeli çıkıp kozlarını paylaşmalı. güçlü bir lider bunu yapar dövüşür ringden çekilmez yada ringe çıkmamazlık yapmaz o halde gücünü günden güne yitirir. Kişisel kanaatim ise Kılıçdaroğlu ayrılmış olsa yeni gelenin daha fazlasını yapabileceğinden de şüpheliyim ama en azından parti içinde bir ferahlama olacaktır.Baktınız yapamıyorlar tekrar Kılıçdaroğlu aday olur seçilirse tekrar gelir idare eder.
yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

07.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef