Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

İYİ Partinin Rakibi MHP değil Bütün Partiler

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 85
29.7.2018
 1
İYİ Partinin Rakibi MHP değil Bütün Partiler

MHP, İyi Partinin kendi rakibi olduğu konusunda bir algıya sahip. İyi Parti 42 milletvekili MHP 49 milletvekiline sahipler bu durumda Mhp galiba benden 42 tane vekil aldı diye düşünerek azap çekiyor. Fakat İyi Parti kendi kulvarında kendi seçmenine hitap ediyor İyi Partinin seçmenini Mhp temsil etmediği için İyi Partiye oy verildiğini Sayın Devlet Bahçeli ya görmezden geliyor yada iyi parti olmasaydı bunlar bize oy verecekti daha güçlü olacaktık diye düşünüyor.


İyi Parti sadece bir partinin rakibi değil mecliste olan olmayan bütün partilerin rakibidir 42 tane vekil bunun en birinci ispatıdır.İkinci ispat ise iktidar partililerin ve Mhp sözcülerinin iyi partiye ellerine geçirdilerse fırlatmasıdır. Neden bu kadar hırçınlar çünkü iyi parti sahiden iyi. Sürekli arka planında şunlar var fetö var vs. diye ithamda bulunuyorlar. Eğer öyle ise neden mahkemeye gitmiyorlar polise şikayetçi olmuyorlar vede Hukukçular neden ortaya gerçeği çıkarmıyor.Demekki arka planında kötü bir durum yok.olsa çıkartırdınız.


İyi Parti hakkında ortaya hukuken bir sonuç çıkartılmadığı sürece yasal bir partidir vede halk açısında oy vermekte sakınca yoktur. Yani iyi partiden korkulduğu için çeşitli söylemler üretildiğini anlamakta zorlanmıyoruz.

yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

13.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef