Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

Nedim Şener Fetö Dosyasını En iyi Analiz Eden Araştırmacı

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 102
23.1.2019
 1
Nedim Şener Fetö Dosyasını En iyi Analiz Eden Araştırmacı

Fetö davasında halka ulaşan bilgiler son derece kalitesiz ve büyük bir karmaşa içindeler. Halkın bunları anlayabilmesi o kadar kolay değil. Anlaşılır metinler halinde yayınlamaya kalksanız on binlerce sayfa çıkıyor okumayı çok seven halkımızın bile usanacağı bir miktar diyebiliriz. Bu durumda işe yarar özetler çıkartarak kitap halinde yayınlamak daha akıllıca diye düşünebiliriz fakat kitap sayısı da oldukça fazla olacaktır. Her geçen gün binlerce sayfalık ifadeler tutanaklar yeni keşfedilen bilgiler açığa çıkmaktalar.

LÜTFEN SAYFADAKİ REKLAMLARA TIKLAYARAK BİZE DESTEK OLUN

Davaya bu açıdan bakıldığında, Fetö tam olarak neydi ne yapmak istiyordu nasıl yapacaktı neler yaptı diye başlıklara ayırarak uzun uzun detaylıca yazmak gerekir. Elbetteki okumayı pek seven halkımız için değil tarihe gelecek kuşaklarda aynı tuzaklara düşmesinler olabildiğince doğru bilgilendirmek için uzun soluklu bir çalışma yaparak bütün bilgileri tek veri tabanında toplamalıyız.Şu ana kadar Nedim Şener'in çalışmaları en detaylı özet çalışması olarak karşımıza çıkmaktadır.

Nedim Şener davayı en yakından takip eden kişi olması bir yana Fetö terör örgütünü iyi analiz edebilen bir yeteneğe de sahip. Diğer yazarlar bunu pek beceremiyorlar sanki bir kitap çıkarıp bir kaç köşe yazısı yazıp şöhretlerini parlatma peşindelermiş gibi bir halleri var.Tarihe geleceğe bir borçları olduğunu düşünmüyorlar bir şeyler kazanmak için davanın şurasından burasından alıp yazıyorlar. Fakat Nedim Şener Fetö davasını sahiplenmiş halde çalışıyor.

Kendi açıklamalarından basındaki yazılarından anlayabildiğim kadarıyla Fetö terör örgütünü en iyi Nedim Şener'in yazılarından okursanız anlayabilirsiniz. Televizyonlarda yayınlanmamış binlerce sayfalık bilgileri özetler halinde bile okumak son derece meşakkatli bir iş. Fakat şurası kesin Tarihin en sinsi örgütü ile koyun koyuna yaşamışız. Bu örgüt faaliyetlerine devam ederken malesef şimdi lanet olsun diyenlerin çoğu o zamanlar bu sinsi terör örgütüne çalışmışlar.Her kuruma sızmış adam edinmiş.

Bu davayı mutlaka genç kuşaklara aktarmamız lazım. Dava tutanaklarını alıp her kahvehanenin kitaplığına ve bir veritabanı halinde dijital kütüphanelere koymamız lazım hatta üniversitelerde ders konusu olarak işlememiz lazım ancak bu şekilde gelecek kuşaklara tehlikeyi daha iyi anlatabiliriz bunlar devlet yapacaktır mutlaka fakat kişisel olarak Nedim Şener'in çalışmalarını takdirle karşılamaktayım..


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

08.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef