Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

YAPAY KIYAMET için Uzaydan Yardım Gelecek mi?

Yazar by Çiğdem Miralay / Takipçiler 106
14.1.2019
 1
YAPAY KIYAMET için Uzaydan Yardım Gelecek mi?

İnsanlığın hızla dünyayı yaşanmaz hale getirmesi doğa tarafından baş edilemez bir duruma dönüştü. insanlık dünyayı tüketiyor,sadece kaynakları yok etmiyor küresel ısınmayı sürekli artırarak tamamen kıyameti hazırlıyor. Dünya ısınırsa geri dönüşü mümkün değil. Besin kaynakları önümüzdeki 100 yıl için bir kaosu işaret ediyor enerji kaynaklarında artık doğayı tüketmeye başladık. 

insan neslinin sürekli çoğalması sadece nüfusun beslenmesi ile alakalı değil insanları kontrol etmekle de ilgilidir. Örneğin hükumetler insanları yönetemezler ise dünyada sivillerin çıkardığı savaşlarda milyonlarca insan ölebilir. Ya ölmezler ise? Evet insanlar sürekli çoğalır ama ölmekte aynı hıza erişilemez ise o zaman insan nüfusu büyük bir tehdide dönüşerek hem besin hem enerji hemde yardımcı yaşam materyallerinin temini bakımından sorun yaşanacaktır. 

hayvanları yok ediyoruz ağaçları yok ediyoruz havayı suyu tüketiyoruz ve her geçen gün nüfusumuz artıyor. Bu hızla aslında yapay bir kıyameti inşa ediyoruz. Yapay kıyamet eğer evrenin kendi planına dahil olan bir şey değilse mutlak bir düzenleme müdahalesi yapılacaktır.

Dünya içinden düzeltmek mümkün değilse ve dünyanın yok olması istenmiyorsa o halde uzaydan bir yardımın çoktan yola çıkarılmış olması mümkündür.


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

07.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef