Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

3600 Ek Gösterge işçiye Haksızlık Demektir

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 127
23.1.2019
 1
3600 Ek Gösterge işçiye Haksızlık Demektir

Amiri memuru öğretmeni hemşiresi hepsi 3600 üzerinden maaş alacaklar peki işçiler neyin üzerinden maaş alacakları bu yeni teklif işçiyi kapsıyor mu? işçi bütün bu saydığım kesimlerin maaşını karda kışta çalışarak kazanıp ödüyor işçiye değilde bunlar kendi aralarında düşük maaş aldıkları için birbirlerine adaletsizlik oluyormuş bak bak..

LÜTFEN SAYFADAKİ REKLAMLARA TIKLAYARAK BİZE DESTEK OLUN
işçiye zam varmı? yok,işçiye erken emeklilik varmı? yok,işçinin şartları iyileştiriliyor mu?hayır,işçi ne zaman emekli oluyor? başına kaza bela gelmezse son nefesine yetiştiriliyor. işçi sosyal haklarını alıyormu? patronu üstüne yatmazsa bir miktar belki. sosyal tesislerde bile işçiye rastlamıyorsunuz işçiye ya şantiyede ya hastanede ya mezarlıkta rastlıyorsunuz.

Toplu oy aldıkları kesimleri rahatlatmaya yönelik bir çalışma olduğunu görüyoruz..Adalet peşinde değiller..

Amiri memuru hepsi birden işçinin sırtına binmişler dehleyip duruyorlar ..deh diyor bana daha 3600 üzerinden maaş ödeyeceksin,deh diyor bana zam yapacaksın önümüzdeki ay,deh diyor beni tatile göndereceksin yıl sonunda,dehliyor da dehliyor. yazıklar olsun.. birde bunu seçim vaadi diye getiren partiler var onlara da yazıklar olsun. işçi diyorki hiç değilse sağlık hizmetlerimiz tam.. evladım sen ölme diye tam ölürsen bunlar kimin sırtına binecekler.


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

08.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef