Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

Düzce'de Sol Cephenin Umudu Artık Vatan Partisinde

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 57
28.1.2019
 1
Düzce'de Sol Cephenin Umudu Artık Vatan Partisinde

CHP'nin aday göstermemesi ile sol cephe'de vatan partisi tek umut oldu. Eğer oda aday çıkarmaz ise Sol cephe Düzce'de bitmiş anlamına geliyor buna en çok iktidar ve yandaşları sevinir muhakkak. Ama Vatan Partisinin bayan bir adayla sahaya çıkarak bu hevesi iktidar partisinin kursağında bırakacağı tahmin ediliyor. Esas önemli olan şey sol cephe Düzce'de düşmüş olacak bu durumda Vatan Partisini kendisi için değilse bile bütün sol cephe için mücadeleye katılmaya davet etmek gerekir.

Şehrin sisli sokaklarında fısıltılar dolaşıyor Sol bitti...

LÜTFEN SAYFADAKİ REKLAMLARA TIKLAYARAK BİZE DESTEK OLUN

CHP aday göstermemekle birlikte sadece havlu atmış olmadı sol cepheden çekilmiş oldu sol cepheyi kaderine terk etmiş oldu. Sağ bir parti ile ittifak ederek sol ile yollarını ayırmış oldu. Eğer Vatan Partisi'de aynı şeyi yaparsa aday çıkarmaz ve mücadeleden çekilirse Düzce'de bir daha sol görüş asla diriltilemez. Bu açıdan bakıldığında Chp'nin aday çıkarmaması daha anlamlı hale geliyor. Sağ cepheye yardım etmiş oluyor bunu kavrayabiliyormuyuz acaba. Tüzüğünde yazan sol parti tanımını terk etmiş oluyor.

Vatan partisi aday çıkarmaz ise sol oyların nereye gideceğini hepimiz biliyoruz kızgınlık içerisinde eğer HDP aday çıkartırsa Hdp'ye sol oylar kayacak istediklerinden değil ya boşa atacaklar yada tepki olarak gidip Hdp'ye oy verecekler. Bu halen önlenebilir bir durumdur. Vatan Partisi güçlü bir propaganda yapamayabilir ama sadece yerini belli etmesi yeterlidir.


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

19.08.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef