Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

Tarafımı Nasıl Seçerim?

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 151
23.1.2019
 1
Tarafımı Nasıl Seçerim?

önsöz:
"Türkiye'yi değiştirmek demek aslında istanbul'daki bir kaç yüz kişinin aktivitelerine son verip diğer bir kaç yüz kişinin aktivitelerine start vermekten ibarettir."

LÜTFEN SAYFADAKİ REKLAMLARA TIKLAYARAK BİZE DESTEK OLUN

Bazen etrafınıza baktığınızda onlarca boksörün takımlar halinde aynı ringde dövüştüğünü fark edersiniz izleyici mi? olacaksınız ringe çıkıp dövüşecekmisiniz? orası size kalmıştır.

Ben, ringin dışında kalıp izleyicilerin arasına saklanıp sinsi köpekler gibi korkak ve namertçe boksörlere sponsorluk veya çığırtkanlık edemem ringe çıkıp dövüşmeliyim. Bu ülke benim, eğer bir ring hazırlanmışsa bana düşen kaçıp saklanmak değildir çıkıp dövüşmektir. Ringe çıkmak için attığım ve yediğim her yumrukda ülkemi savunduğumu bilmek yeterli sebeptir. Bence cesaret dayak yiyeceğinizi bile bile ringe çıkmaktır ben hep çıktım. 

Tarafımı seçerken iki şeye dikkat ettim birincisi devletin yolu zorlu bir patika olabilir bana düşen yediğim onca yumruğa rağmen sendeleyerekde olsa patikadan ayrılmamaktır ikincisi ise asla eve dönüş yolunu kaybetmemektir...yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

13.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef