Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

Düzce'de İyi Parti-Chp İttifakı Sağlam Temeller Üzerine İnşa Edilmedi

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 118
28.1.2019
 1
Düzce'de İyi Parti-Chp İttifakı Sağlam Temeller Üzerine İnşa Edilmedi

Düzce'de İyi Parti - Chp arasındaki ittifak sağlam temeller üzerine inşa edilmedi. İttifak seçime kadar devam etsin istiyorlarsa Chp tabanına bunu anlatmaları lazım. Chp tabanı ise ittifakın parti yararına olup olmadığını ciddi ciddi tartmalı lazım. Üyelerin katılımı olmayan bir ittifak sağlam temeller üzerine inşa edilmiş olmaz. Her an çatırdama tehlikesi vardır. 


İyi Parti politikasını Chp olmaksızın yoluna devam edecek şekilde B planı ile güçlendirmiştir mutlaka ve Chp'nin ittifaka katkı sağlayıp sağlamadığına bakarak B planını uygulamaya koyabilir yaparsa kutlarım bir parti zaten bu şekilde B planı ile hareket etmeli bende aynını yapardım. Eğer bir terslik olu ise ve Chp'nin yedek planı yoksa o halde seçim öncesi en kaybeden olur. Demek istediğim bu ittifak madem yapıldı o halde sağlam temeller üzerine inşa etseydiniz. Halen vakit var.

LÜTFEN SAYFADAKİ REKLAMLARA TIKLAYARAK BİZE DESTEK OLUN

Bu ittifak iki sebepten bozulabilir birinci sebep iyi parti bir an şunu diyebilir her yerde zaten ön plandayım Chp'nin bana katkısı nedir diye düşünür ve negatif bir sonuç üretirse, sebep 2, Chp kanadındaki teşkilatçılar müdahale ederler ise. Ben şahsen bu ittifaka karşıyım ama ittifak madem yapıldı uyardığım konularda tedbir almaları ittifakı isteyenlerin yararına olacaktır.

Kimseyi yönlendirmek amacında değilim sadece uyarmak istedim bu ittifak sağlam temeller üzerine inşa edilmedi ve halen sağlamlaştırmaya çalışılmıyor, her an çatırdama tehlikesi var. 


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

13.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef