Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

Düzce'de İyi-CHP ittifakının Devam Ederken

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 114
28.1.2019
 1
Düzce'de İyi-CHP ittifakının Devam Ederken

Bazı şehirlerden ittifak yapılırken iyi parti yerine Chp adaylarının desteklenmesi sonrası istifalar gündeme geldiği haberlerine rastladım. Düzce'de Chp idarecilerinin iyi parti'yi sahiplenmiş olmasından dolayı böyle bir şeyin yaşanmayacağını tahmin ediyorum . İyi Parti ile Bir çok kişi şunu iyi bilir ki eğer oy potansiyeli iyi olan parti peşte yolculuk etmez başta olmak ister. Bası şehirlerdeki hangi partinin önde olacağının kararlaştırılması buna göre yapıldı tahmin ediyorum Düzce'de ise kazanma şansı yüksek olanın önde olması kararlaştırılmış gibi görünüyor. Böyle ise hesap doğru yapılmış. 

LÜTFEN SAYFADAKİ REKLAMLARA TIKLAYARAK BİZE DESTEK OLUN

Bu açıdan bakıldığında Chp genel merkezinin tavrı doğru. İttifak yerel idarecilerin fikri olsa da genel merkezin yerel idarecilerden gelen öneriyi dikkate alması takdir edilecek bir durum. Fakat yinede seçimin kaderini belirleyecek olan seçmendir seçmeni ikna etmek iki partiye birden düşen bir görevdir. Yeterince yapılıyor mu? dersek Chp kürek çekmekte biraz yavaş kalıyor bu keyifsizliğini umarım yakında atlatır ve seçim yarışına dört elle sarılır. Seçmen gelsin oy versin sandık burada anlayışı ile hareket ederse ittifak ettiği partiye de haksızlık etmiş olur.

Tanıtımda yapılan bir yanlışlık da şu. partinin kolları ittifakı tanıtırken aynı oranda ayrı bir kulvardan kendi partilerini tanıtıyor olmalıydılar. Çünkü ittifak geçici bir durum seçim sonrasında seçmenin aklında Chp seçime girmedi başka partiyi destekledi fikri yerine seçime iyi parti ile girdi en az onun kadar çalıştı denmesi için uğraş vermeli. Hepten kendi tanıtımına boş vermek ittifak kurallarının arasında yok. Buna dikkat etmesi lazım ama yinede kendi bileceği bir şey.. yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

10.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef