Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

İyi-Chp İttifakında İstifaların Anlamı Nedir?

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 203
30.1.2019
 1
İyi-Chp İttifakında İstifaların Anlamı Nedir?

Bazı şehirlerde iyi parti yöneticileri seçimlerde Chp için çalıştırıldıklarını beyan ederek istifa ettiler. Bir partili parti onurunun ne olduğunu biliyorsa bunu yapar kendilerini kutlarım.

Öncelikle ittifak neden yapıldı hatırlamamız lazım. Kim ne derse desin bu ittifak yerel teşkilatlardan hangisi zayıf ise güçlü olana destek olması için yapıldı. İttifakı isteyen taraf kim ise yerelde zayıf olan taraf odur. Akıl mantık var siz güçlüyseniz neden ittifak ederek başka partinin adayını destekleyesiniz? Demek ki zayıfsınız kendi başınıza bir şansınız yok o yüzden başka partiye el verip kendinizi çektirip benzinliğe kadar gitmek istiyorsunuz varınca herkes kendi yoluna gidecek. 

LÜTFEN SAYFADAKİ REKLAMLARA TIKLAYARAK BİZE DESTEK OLUN

İttifakı isteyen tarafın hangisi olduğunu anlamak kolay. Kendi bayrağını indirip ötekinin bayrağını kim taşımaya başlamış ise ittifak en çok onun ihtiyacıdır.Düzce Chp açısından bakarsak bu ittifak partinin geleceğinde tarihe düşülen bir nottur. Gelecek kuşaklar iyi parti ile rekabet ederlerken bu notun sürekli önlerine getirileceğini bilmemiz gerekir. Sosyal mekanlarda partinin gençliğine geçmişinizde filan parti tarafından kurtarıldığınız yazıyor dediklerinde o gençler güçlü siyaset yapabilirler mi?

Bence hepimiz parti kimliklerimizi sorgulamalıyız. Partili olmak her şeye rağmen partiyi ilerletmeyi gerektirir. Sakin suların denizcileri olmamalıyız fırtınalara karşı da gemiyi yüzdürmeliyiz. Her fırtına belirdiğinde bu günkü gibi sarılacak parti (kurtarıcı) aramak particilik değil teslimiyettir. 

Be-ce-re-me-di-niz...


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

13.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef