Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

CHP Avcılar Adayı Neden Handan Toprak Değil?

Yazar by Emirhan Sel / Takipçiler 124
29.1.2019
 1
CHP Avcılar Adayı Neden Handan Toprak Değil?

Kılıçdaroğlu istanbul'da en başarılı belediye olan Avcılar belediye başkanı Handan Toprak Benli'yi aday olarak açıklamadı yerine Hüseyin Aksu'yu aday olarak açıkladı fakat oda Parti Meclisinden geçemedi PM'de öne çıkan isim Av. Turan Hançerli oldu. Bunu istanbul'da kime sorsanız yanlış der. handan Toprak belkide Türkiye'de ki en başarılı başkan. Kılıçdaroğlu'nun bir bildiği var diye düşünebilirsiniz oysa tek bildiği başarıyı cezalandırmak. Kendi planlaması doğrultusunda aday açıklıyor yerelde bunun cezasını istanbul olarak biz çekiyoruz. Avcılar'da uzun yıllar oturdum biliyorum Handan Toprak daha iyi bir seçim olurdu.

Avcılar belediyesi CHP'nin istanbul'daki yüz akı belediyedir ve Akp'nin en çok istediği belediye diyebilirim. Hem kılıçdaroğlu'nun hemde PM'nin öne sürdükleri isimleri tartışmıyorum Handan Toprak benli eldeki iyi bir örnek neden başka aday arayışına girildi bunu anlamak zor.
Avcılar belediyesinde Handan Toprak ismi yerel halkın her an gündemindedir. Halkın her an yaşadığı belediye odaklı çözümlerde emeği olan bir başkandır. Avcılar ilçesini derli toplu halde tutan geliştiren bir isimdir.

Avcılar ilçesi CHP'nin genel seçimlerde kalesidir bunu unutmayalım kendini Avcılar'da kabullendirmeyen aday istanbul'da tutunamaz. Avcılar seçmeni farklıdır. Avcılar CHP farklıdır. Parti meclisi istiyor diye başka adayı açıklamak Handan Toprak Benli'ye haksızlıktır. Emeğe haksızlıktır. Kılıçdaroğlu iyi bir şey yapmak istiyorsa Handan Toprak isminin arkasında durmalıdır. 

Handan Toprak Twitter hesabı: twitter.com/drhandantoprak


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

07.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef