Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

MATBAA Sektöründeki Bazı Uyanıklar Politik Kesimin Parasını mı? Hortumluyor

Yazar by Emirhan Sel / Takipçiler 99
10.2.2019
 1
MATBAA Sektöründeki Bazı Uyanıklar Politik Kesimin Parasını mı? Hortumluyor

Siyasi partileri, STK'lar vs kuruluşların propagandalarını matbaa basımları üzerinden yapmalarının ardında ne var? hemen hemen her olay için hatta olmayan olayı çıkartarak el ilanları afişler büroşürler bastırarak kendi yandaşı olan bazı matbaalara para aktarma olayları olduğundan şüphe duymamak elde değil.

Bir muhalefet partisi var ki kendi iç yazışmalarında olağan üstü kağıt israf ediyor. Türkiye'nin her yanından bir gün içinde tonlarca örgüt içi yazı trafiği var. Kimbilir günde kaç tane ağaç kestiriyor ama Gezi Parkındaki ağaçlar için en çok bunun sesi çıkmıştı.

Her gün fuzuli yazışmalar ile partinin genel merkezine tonlarca kağıt gönderilmektedir bu gönderileri okumak için en az iki yüz okuyucu gerekir ki bir günde gelen postayı bir haftada okuyabilsinler. Demekki hiç okunmayacak yazışmalar için bir sürü kağıt emek ziyan ediliyor bunu neden yapıyor?


Diğer partilere bakıyorsun iktidar partisi tek satır yazı yazıp göndermeden haftalar geçiriyor. bu çelişkinin sebebi nedir? Bunca bilgiyi neden topluyorsun? türü çeşidi nedir? Yaptığın iş ceviz kabuğunu doldurmaz sekreteryan dikiş makinesi gibi sürekli dokuyor bu ne iştir?

matbaada basılan binlerce nüsha yazının manası nedir nereye gönderiyorsun ülke çapındaki her il ilçe teşkilatı haftada en az bin nüsha yazılı belgeyi ne amaçla hazırlayıp genel merkezine gönderir genel merkez bunları okumak için nasıl bir kaynağa sahip ve okuduğuna inanmıyorum matematik ortada okusa bile bu belgelerden ne gibi bir sonuç çıkartarak ülkeye fayda sağlayabilir?


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

07.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef