Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

İttifak Kendisine Karşı Hareketi Doğuracak

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 102
10.2.2019
 1
İttifak Kendisine Karşı Hareketi Doğuracak

İttifak ederken züccaciyeci dükkanına girmiş fil gibi etrafı kırıp dökmeleri kendi aleyhlerine olacak bir durumu meydana getirecek. Biz en iyisiniz biliriz diyerek kötü gidişat hakkında kamuoyunu bilgilendirmeye parti üyelerini içler acısı durum hakkında haberdar etmeye çalışanları baskı ile sindirmeye çalışmalarının sonucu kendilerine karşı bir hareketin doğmasına sebep olacaktır. Disiplin cezaları ile susturulmaya çalışanlar yağmur toplayan bulutlar gibi birikmeye devam ediyorlar bulut eninde sonunda yağmuru tutamayacak hale gelecektir. Uygun zemini bulan karşı hareket bu gün kendilerini ezmeye çalışanlara seçim sonrası mekan sahibi geldi terk et diyeceklerdir bu kaçınılmaz.Fakat kaybedilen kale kaybedilmiştir.

iktidar partisinin her konuşana dava açmasından etkilenerek disiplin soruşturması açan Chp Düzce idarecilerinin eleştirdikleri partiden geri kalır yanlarının olmadığını görüyoruz. özellikle gençlere karşı bir saplantı içerisindeler. çünkü gençleri kontrol etmekte zorlanıyorlar. Gençler kolay av değil bunu biliyorlar partiye zarar vermeyelim susun diyerek ajitasyon ve disiplin cezaları ile sonuç almaya çalışıyorlar. 

LÜTFEN SAYFADAKİ REKLAMLARA TIKLAYARAK BİZE DESTEK OLUN

Atatürk'ün emeklerine yazık ettiniz. Belediye seçimlerinde bir aday bile çıkartamadınız utanmalısınız oysa oh ne iyi ettik nede güzel oldu mis gibi kokuyor diye övünüyorsunuz.  Atatürk'ün partisini bu hale düşürenlerin Mustafa Kemalin askerleriyiz diyenler arasından çıkmış olmaları daha da acı bir durum. Siz Mustafa Kemal'in askerlerini tanımamışsınız..yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

08.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef