Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

DÜZCE'de Politikacı Transferleri Nasıl Yapılacak?

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 120
14.2.2019
 1
DÜZCE'de Politikacı Transferleri Nasıl Yapılacak?

Daha önceki Düzce'de İyi Parti ittifakı Kazanabilir mi? başlıklı yazımda bahsettiğim politikacı transferleri konusunda AKP tamda yazımda bahsettiğim gibi davranarak MHP'nin as oyuncu konumundaki bir politikacıyı transfer etmek için çalışmalara başladı. Bunu İyi Partinin yapacağını ön görüyordum ama Akp yazılarımı iyi partiden daha iyi takip eden bir kadroya sahip olduğu için transferi İyi Partiden önce yaptı. Keşke İyi Parti idarecileri o yazımı kaale alsalardı kendi kayıpları diyelim. Hatta rakibinin okuduğu yazıyı sen okumazsan o senin kaybın diye uyarmıştım.

Peki şimdi ne olacak nasıl devam edilecek?
Transferlerin ne kadar etkili olduğunu fark edecekler ve lig takımı kurar gibi politikacıları transfer edecekler zaten Chp,vatan partisi,Dsp gibi partilerde solcu kalmadı senelerdir sağcılar ve solcu görünümlü sağcılar partilerin idaresindeler. Bunlar kariyerlerini kazanan partilerde devam ettirmek isteyen politikacılar olduklarını kendi partileri sol tandanslı olmasına rağmen iyi parti gibi sağdan bir parti ile ittifak ederek göstermiş oldular. Bu durumda transfer teklifleri şimdiden alıyorlardır mutlaka ama şurası kesin bu transfer işini particilerin gündemine oturtan www.duzceinfo.org sitemizdir.


LÜTFEN SAYFADAKİ REKLAMLARA TIKLAYARAK BİZE DESTEK OLUN


Bundan sonra yerel politik ligde Akp en iyi politikacıyı kapar, arkasından gelen Mhp ikinci en iyi politikacıyı alır sonradan gelen bunlardan arta kalanı transfer eder. Peki neden edecekler? seçim geçtikten sonra neden politikacı transfer etsinler diyebiliriz. Kazanan takımlar çok gol attıkları için kazanmazlar ligdeki takımların en iyi oyuncularını alıp onları zayıf bıraktıkları için kazanırlar.

Belediye başkanlığında mecliste muhtarlıkta güçlü muhalif istemedikleri için muhalefetin güçlü oyuncularını alırlar. Öte yandan belediyede mecliste muhtar kadrosunda kendi aralarında güçlü olmak için de transferler yapacaklardır.

Ayrıca şehir büyük bir rant sahasıdır bu sahada güçlü olan takım kupayı kaldırır.


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

14.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef