Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

Düzce Chp Teşkilatı Ne Yaptığını Bilmiyor

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 331
28.2.2019
 1
Düzce Chp Teşkilatı Ne Yaptığını Bilmiyor

Seçimlere ittifak yaparak giren Chp'de bazı kimseler aday çıkarınca başın göğe mi? erecek bu seçmenle yine kaybederiz. şeklinde sosyal medyada söylemlerde bulunarak Düzce Chp teşkilatının aday çıkartmaması gerektiğini savunuyorlar. Bu duruma nasıl gelindi? Gerçek bir Chp'li ise bunun tam tersine davranır diye düşünüyorum. Neyse konumuz bu değil buna bağlı olarak ortak seçim planı üstüne.

Ortak seçim planı gereği iyi partinin adayını destekleyen Düzce Chp'nin bir seçim planı olduğu konusunda şüpheliyim. Önceden yapılmış bir plana hiç bir koşul öne sürmeden dahil olduğunu düşünüyorum. Eğer bir şart sürmüş ise neden bunu açıklamıyor? Biz iyi parti ile anlaştık demiyor dikkat edelim ittifak yaptık diyor. Çünkü anlaşma ifadesini kullanırsa karşı tarafta ne karşılığında sorusunu uyandıracağını düşünüyor.

LÜTFEN SAYFADAKİ REKLAMLARA TIKLAYARAK BİZE DESTEK OLUN

O halde ne karşılığında ittifak ettiniz diye soralım. ittifak planının ne kadarı Düzce Chp teşkilatına ait yada ne kadarında söz sahibi? Plan Chp'de kimler tarafından yapıldı? Bu plana göre ne alıyoruz ne veriyoruz at başımıyız? durum nedir? sayın Chp Düzce idarecileri.

Eğer cevap vermezseniz gazetecilik kuralları gereği kendi yorumumu yazma hakkım doğacak. Benim yorumum şu şekilde olacak peşinen yazayım çünkü cevaplamayacaksınız. Bence siz yapılmış bir plana hiç bir şart öne sürmeden evet dediniz. Bunu neden yaptınız? partinin çıkarını düşünseydiniz partinin ihtiyacı olan şeyleri plana dahil ederdiniz mesela derdiniz ki iyi parti kendi araçlarını, Chp kendi araçlarını süsleyecek lendi logo ve amblemleri ile seçime girilecek ama aday ortak olacak. peki aday ortak mı? hayır .. iyi partinin kendi adayı.

Seçime giriliyor ittifak yaptık ortağız deniliyor ama seçimlerde sanki CHP kapatılmış fes edilmiş gibi ne ismi geçiriliyor bir yerde ne cismi geçiriliyor öteki partinin adı sanı ortalıkta inletiliyor. Seçim sonrasında iki parti rakip olacaksınız birbirinize karşı politika yapacaksınız. Seçim planınızı buna göre yapmalıydınız oysa seçim planı seçim sonrasında Chp'nin etkisiz elaman olacağı üzerine kurulmuş gibi.

Sizi bu tek tarafın kazanacağı plana zorlayan şey nedir?


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

07.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef