Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

Düzce Chp ittifaktan Ayrılmalı

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 125
16.2.2019
 1
Düzce Chp ittifaktan Ayrılmalı

Düzce'de iyi Parti Chp arasında yapılan ittifak İyi Parti'ye şimdiye kadar yarıyordu ama bilindiği şekilde değil. Chp'yi yarıştan düşürmek,kendi peşine takarak seçmenini elde etmek,Chp'den  meclise girmek isteyecek adayların çevrelerini kazanmak gibi taktik yarar sağlıyordu. Bunda bir sorun yok iyi partiyi suçlamıyorum bende aynını yapardım bir siyasi parti taktikler ile yol alabilir iyi parti'nin seçim planlamasını yapanları gerçek manada kutlarım.

Şu ana kadar iyi parti'ye desteği vardı evet ama bundan sonra desteği olmayacaktır çünkü iyi parti gereken tanıtımı yaptı,tanındı gücünü hissettirdi seçmenin gözünü doldurdu hesaplarıma göre oy potansiyeli Chp'nin getireceği oydan çok daha fazla bir orana sahip. Chp'nin oy faydası iyi parti açısından pek bir anlam ifade etmeyecek gibi görünüyor seçmenin nabzını yoklarsanız durum böyle. Kısacası Chp Düzce'de iyi parti'ye yükten başka bir şey değil.

LÜTFEN SAYFADAKİ REKLAMLARA TIKLAYARAK BİZE DESTEK OLUN

Yazımın bundan sonrası CHP Düzce Teşkilatına yöneliktir:
Düzce Chp teşkilatı perişan durumda. İdarecilerin hatası sebebi ile ülkenin sigortası olan bir parti maalesef önce zayıf düşürüldü sonra ittifaka zorlandı. Chp seçime tam teslimiyet politikası güderek girdiği için ittifakın ortağı olarak değil yanaşması olarak görülür duruma düştü. Bunun olacağı konusunda uyaran yazılar yazmıştık ama faydası olmadı. Gelinen noktadan derhal dönülmeli halen vakit var titreyip kendine gelmeli partinin güç sahipleri ile toplantı yapılmalı seçime Chp Düzce tek başına girmeli yanaşma olarak meclise girmek yerine efeler gibi kaybetmeli.

Gelecek kuşak tarihlerinde böyle bir yıkımın var olduğunu bilmemeli bu bir yıkımdır partinin gelecek politikasını sabote etmektir. 


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

10.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef