Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

Düzce Chp ittifakı Neden istedi?

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 130
16.2.2019
 1
Düzce Chp ittifakı Neden istedi?

Düzce'de iyi parti - Chp arasında yapılan ittifakı isteyenler belediye başkanlığını kazanmak için değil meclise girebilmek için hesaplar yaptılar ve bu hesap sahipleri partilileri de inandırıp peşlerine takıp ittifak kapsamına sokarak mecliste bir sandalye almak istediler. Dikkat edelim parti değil bazı kişilerin hesaplarından bahsediyorum. Parti adına en küçük bir kazanım olmaksızın ittifaka girildi bazı kişilerin parti adına değil kendi adlarına hesapları vardı. Eğer bu kişiler meclise giremeyeceklerini hissederler ise zaten ortadan kaybolup kendilerini unutturacaklar ve partinin kaybetmesini izleyecekler.


LÜTFEN SAYFADAKİ REKLAMLARA TIKLAYARAK BİZE DESTEK OLUN

Düzce Chp teşkilatı bir an önce yanlıştan dönmeli ittifak Chp'nin yararına değil Chp'linin önceliği CHP'yi düşünmektir kendini düşünmek değildir. Yerel rantiyeciler partiyi kendi istedikleri sulara sürüklüyorlar bunu göremiyormusunuz? Bir asırlık bir partiyi ne hale getirdiklerini göremiyormusunuz? Neden korkuyorsunuz? Bu güne kadar savunduğunuz ilkelerden sizi vazgeçiren şey nedir? Nasıl bir düşman ile karşı karşıyasınız? Beceriksizliğinizi açıklamak için kurulmadık cümle kalmadı halen gemiyi kayalıklara sürüyorsunuz..

Bu ittifakı tekrar sorgulayın bütün partililer ile birlikte toplanıp ne kazanıp ne kaybedeceğiz üyelerden eski idarecilerden görüş alın. Onlar devam edin diyorlarsa yapacak bir şey yok devam edin ama Chp bizim sevdamızdır,teşkilat bizim yuvamızdır, Ata yadigarıdır, biz yağmur çamur yollara düşmeye razıyız yeter ki Chp'li kimliğimizi yerden kaldıralım derlerse derhal seçime girmek için hazırlanın. 


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

13.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef