Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

Düzce Belediye Meclis Listesine Giremeyince Küsenler

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 368
24.2.2019
 1
Düzce Belediye Meclis Listesine Giremeyince Küsenler

Hararetle seçimleri bahane ederek partilerini savunan bazı kimselerin listeler açıklandıktan sonra artık partilerini o kadarda savunmadıklarını fark ettim. Hatta bazıları kendi binalarına kendi belediye başkan adayının resmini bile asmadı. Bazılarının kendisi bazılarının eşleri partiden veya parti görevlerinden tepki istifaları yapmayı düşündüklerini duyuyorum. Ederler mi? ayrı konu..

LÜTFEN SAYFADAKİ REKLAMLARA TIKLAYARAK BİZE DESTEK OLUN

Beni ilgilendiren şu; yazdığım her yazının ardından partimize zarar vermeyelim sosyal medyada yazmayalım çizmeyelim diye kıyameti kopartanların aslında partilerini düşünmediklerini ispat etmiş oldum sizlere. O eleştirileri yapanlar listeler açılandıktan sonra ellerinden sazı düşürdüler artık şakımıyorlar partimize sahip çıkalım filan demiyorlar.

Mesele parti filan değilmiş rantmış görüldüğü üzre...

O zamanda dediğim gibi partiye zarar vermeyelim cümlesi bir şifredir biz her şeyi ayarladık oyunu kurduk milletin ağzını kapatın manasına geliyor. Ne kadar doğru olduğunu artık görmüş olduk. Listeye giremeyenler partilerini savunmaktan vazgeçtiler. Ben demiştim demek istemezdim ama ben bunlar listeye giremezlerse dönüp sizi taşlarlar demiştim..


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

14.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef