Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

CHP Ne Yaptı Diyorsun Ya Sattıklarına Bak Görürsün

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 148
3.3.2019
 1
CHP Ne Yaptı Diyorsun Ya Sattıklarına Bak Görürsün

Satmadık fabrika tesis bırakmadınız dikili ne varsa yerinden söktünüz fabrika yerine montaj sanayisini getirdiniz. Ürettik dediğiniz araba ortalıkta yok binip gezseydik bir tur atsaydık gam yemezdik. Yaptık dediğiniz uçak göklerde yok acaba nereye inip kalkıyor bir görseydik en azından.onca para verdik cebinden çıkarıp ödemediniz. ekonomi iyi dediniz gördük ki reklamcılara para dağıtıp işleri iyi gösterin demişsiniz.

Millet hayvanın bağırsağını yerken sizler biftek pirzola yediniz. Amire memura zam yağdırırken işçiye zam devlete ziyan dediniz. işçinin sırtına binip partiler arası yarışlar düzenlediniz işçi hastalansa hastane parası istiyorsunuz. Memurun yediği önünde yemediği arkasında klimasının düğmesi az kısık olsa kıyameti koparıyor binayı milletin başına geçiriyor. Zavallı işçi karda kışta inşaat şantiyelerinde kazma kürek çalışıyor. En kötü yemeği yiyor en kötü evlerde yaşıyor. Çocuğunu eğitemiyor kaliteli gıda le besleyemiyor.


LÜTFEN SAYFADAKİ REKLAMLARA TIKLAYARAK BİZE DESTEK OLUN

Ekonominin kötü gidişatında elbette sırf hükumeti suçu yok onuda yazayım sizlerinde suçu var sayın okuyucu. Buyur buda senin suçun: 
piyasalarda para varken lüks araba cep telefonu plazma TV buzdolabı mobilya alarak paraları yurt dışına gönderen savurgan insanlarımız olduğu için çöp tenekesinden ekmek toplayanlar var. Ne kadar da ekonomi kötü yönetilmiş olsa da bu şekilde savurgan halkınız varsa gemi dolusu para getirseniz o gün hepsi araba galerinin kapısında kuyruğa giriyorlar. O arabaya istanbul'da ilk defa ben bineceğim diye telefonda araba pazarlığı yapan adamlar vardı.

Dönelim hükumetin ekonomi politikasına. Milleti satın almaya yönelttiniz satın aldıkça mutlu olurlar mutlu oldukça bizi desteklerler dediniz. Memleketin parasını araba telefon satın alarak yurt dışına akıttılar şimdi yastık altındakini çıkartıp harcamak zorunda kaldılar. Araba telefon satın alanlar ceremesini çekseydi lafım olmazdı. Ama zaten kıt kanaat geçinen binlerce insanında çekmesi içime oturdu. Öteki araba alıyor berikinin bahçesinden kesip alıyorsun arabasına yol yapıyorsun. berikinin ne suçu var? Arabayı alan öteki.. Telefonu alanın yurt dışa gönderdiği dolarlar yüzünden telefon alamayacak kadar fakir olanın ne suçu var? Çünkü milli geliri el yordamıyla kendi cebine sokanlar diğerinin milli gelirini düşürmüş oluyorlar. Senin ekonomi politikandaki sakatlık bu. Halkı paralarını kötü günler için istiflemekten vaz geçirip harca harca leyla usulüne geçirdin. Yamalı pantolon eski elbise giymekten utandırdın satın al güzel görün dedin.

yukarıda yazdıklarımın hepsi AKP'nin ekonomi politikasını; az harcayalım hesaplı harcayalım para bize her zaman nasip olmuyor düşmanlarımız dediklerini yapmazsak bizden bir şey satın almıyorlar muslukları canları istediği zaman kısıyorlar milletçe bilinçli tüketelim şeklindeki sağlıklı ekonomi modeli sunan rakiplerini kötülemek üzerine kurduğunu ifade etmek için yazdım. Nasıl kötülüyor? bakın onlar diyorlarki para yok saklayın paralarınızı biz ne diyoruz para var harca harca leyla. Harca ki fakirleş harca ki bağımlı ol harca ki tek kuruş kötü günler için paran olmasın. Hatta yastık altını da boşalt. Satın alarak mutlu olan bir kitle yaratıyor sonrada diyor ki bakın biz rahatlığı getirdik onalr en yaptı? Sayın AKP'li onlar halka ekonomik savunmayı öğrettiler CHP savurganlığı değil kötü günlere hazırlığı öğretti tarımı öğretti sanayiciliği öğretti fabrika nasıl kurulur gençler nasıl üretken olur nasıl bilim yapılır aile nasıl geçindirilir öğretti. Bu ülkede ne kadar dikili taş varsa hepsi CHP'nin kurduğu temel üzerine inşa edilmiştir.

CHP'nin yaptıklarını 17 senedir sata sata bitiremedin halen CHP ne yaptı diyorsun..


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

14.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef