Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

Ömer Küçük Anap Dahil Çalmadık Kapı Bırakmamış

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 265
13.3.2019
 1
Ömer Küçük Anap Dahil Çalmadık Kapı Bırakmamış

CHP-iyi Parti ittifakının 2019 yerel seçimlerinde Düzce belediye başkanlığı adayı olan Sayın Ömer Küçük'ün gösterisine bir diyeceğim yok ama her politikacının peşini ardını halka tanıtmak basın olarak bizim görevlerimizdendir. Ömer küçük Anap döneminden bu yana sürekli her seçim aday olmak için veya aday adayı olmak için şehrin politik merdivenlerini çıkmaya yelteniyor ama bir türlü başaramıyor. ilk adımdan sonrası yok. Bunun nedeni üzerine biraz düşünelim. Öncelikle Anap,Mhp,İyi Parti,Chp, Akp yani her şansı olan partiden adaylık için başvurmuş kimisinde ret kimisinde kabul edilmiş. Seçim gösterisine başlamış Seçimler halkın alkışını ve oyunu aldığınız bir gösteridir benim gözümde.

Peki Ömer Küçük bunca yıl Anap zamanından bahsediyoruz zamanı siz hesap edersiniz artık hiç vazgeçmeksizin  her seçim bohçasını toplayıp Düzce'ye geliyor seçimlerden sonra sezonluk işçiler gibi gözden kayboluveriyor. Bunun nedeni ne ola ki? Vede bu masrafı nasıl karşılayabilir? bir tek kişi. ya çok zengin olacaksınız ya zengin destekçiler bulacaksınız. Gerçek zenginin yani seçimlerde milyon liralar saçabilecek zenginlerin yüzlerinde tarım işçisi gibi derin kırışıklıklar olmaz.. O halde demektir ki peşinde zengin destekçileri olacak. Bunlar neden bu kadar uzun süre bir tek kişiyi sürekli temcit pilavı gibi getirip getirip halktan oy istesinler? 

Buradan bir tek sonuç çıkıyor Ömer Küçük bütün resimlerde gladyatör gibi poz veriyor kendi başıma geldim oy istiyorum diyor ama hesap uymuyor. matematik diyor ki o resimlerde görünmeyen destekçiler sizi Anap dönemi dahil hep desteklemişler. Bunca uzun bir yolu birlikte gelmişler ama bir tek karede sizinle birlikte değiller. Nereden biliyorum? resimlere bakınca yanınızda hep yeni birileri var eski bir arkadaş eski bir dost olarak destekçilerinizden kimse yok. Parti çevrelerinden denkleştirilmiş gezi ekibiniz var. Öyleyse insanın aklına şu geliyor neden yalnızsınız değilseniz destekçileriniz neden sizinle aynı karede yer almıyorlar?


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

10.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef