Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

Cüneyt Yemenici Akçakoca'ya Ne? Kattı Hiç Bir Şey..

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 111
3.4.2019
 1
Cüneyt Yemenici Akçakoca'ya Ne? Kattı Hiç Bir Şey..

Akçakoca en büyük eziyeti kendi politikacılarının elinden çekmekte olan bir sahil şehri. Harika bir doğal güzelliği vardır şairleri bile baştan çıkartacak kadar mistik bir deniz manzarası sunar. tarihi yapıları ile ayrıca güzeldir. Yazları başka bir güzeldir kışları başka sonbaharda başka bir güzeldir. 

Fakat bildiğimden beri yaklaşık otuz yıldır hiç bitmeyen asfalt işleri Akp' den Belediye başkanı seçilen Cüneyt Yemenici döneminde de asfaltlama işleri devam etmiştir. Dikkatinizi çekmek isterim Akçakoca'nın içinden geçen girişinden çıkışına kadar devam eden sadece bir tane yolu vardır aynı zamanda şehrin ana caddesidir. Bu tek yol senelerdir asfaltlanır.Bir defa bile üstünde asfalt makinesi olmadan görmedim. Şehrin alt yapısı köyden biraz daha iyi. Turistleri seneler önce kovaladıkları için bisiklet,motosiklet çadır karavan turizmi artık yok. Eskiden vardı ama yerel bazı şahsiyetler ve politikacılar şehrin zenginleştikçe ellerinden kayıp gideceği korkusu ile bu turizmi bitirdiler. Akçakoca esnafı halen gerçeği bilmiyor. 


sample pictures


işin Komik Tarafı Cüneyt Yemenici turizm fuarlarında tanıtım yaparak şehri tanıtıyor...Sözde... Çünkü yukarıda dediğim gibi gelen turisti kaçırdınız vaktiyle. Senin dönemin değil di bunu biliyorum ama sen o dönemin yanlış adım atan şehrin ileri gelenleri tarafından başkanlığa taşındığın için kalıtımsal başarısızlık sizin döneminiz de aynen devam etti.

30-04-2014 seçimlerinde AKP'den Belediye Başkanı seçildiniz bu seçim (31-03- 2019) şimdi kaybettiniz döneminiz boyunca Akçakoca'ya ne kattınız acaba merak ediyorum.  istanbul'da Emitt fuarında iken bile yanınızda gezdirdiğiniz güvenlik görevlileri ile sırf görüntüden başka bir şey değildiniz neyse ki sizin gösteriniz bitti.. Yeni gelenden de bir şey beklenmemeli bence..


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

07.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef