Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

Erdoğan Parti içinde Yeni Bir Yorgun Metal Operasyonu Başlatabilir

Yazar by Emirhan Sel / Takipçiler 108
5.4.2019
 1
Erdoğan Parti içinde Yeni Bir Yorgun Metal Operasyonu Başlatabilir

Kaybedilen belediye seçimlerinin faturasını kimin ödeyeceğini az çok tahmin edersiniz. Elbette ki bütün yanlışların asla sahibi olmayan ama bütün başarının sahibi olan Erdoğan ödemeyecek ve parti içinde birilerini siz yoruldunuz biraz dinlenin diyerek bir kenara itecektir. Akp içinde uzun süredir maddi çıkar sağlayamayanların rahatsızlığı biliniyor. Ama Erdoğan'ın Akp için en önemli yapı taşı olduğunu bildikleri için Erdoğan'sız bir Akp arayışı içine girmekten kaçıyorlar. Kaybedilen belediyeler sebebi ile sendeleyen Erdoğan'a karşı parti içinde gizli bir dip dalgası olduğu herkesçe bilinen bir durum. Akp içinde iki tarafı keskin bıçak sendromu baş göstermiş durumda.

Uzun bir zaman medya ve reklam sektörleri ile halkı peşine takıp ortalığın tozunu attıran Akp'nin aslında bir kaç yıldır makyajı akıyordu ama çıkar sahipleri tarafından sürekli makyajı tazeleniyordu. Gelinen noktada seçmenin ellerinden kayıp gitmekte olduğunu gördüler. Çevre düzenleme ve bahçevanlık marifeti ile ortalığı güzel gösterme gayretlerinin de işe yaramadığını anladılar. Artık ne makyaj ne bahçevanlık para etmiyor. Çare arayışına giren Erdoğan başarısızlığı sahiplenmeyecek burası kesin. Oysa başarısızlığın mimarı kendisi.

Kaybedilen belediyeler Türkiye ekonomisinin yüzde altmışını üreten şehirlerin belediyeleri olduğu için başarısızlığın faturası iktidar partisine daha ağır olacaktır bu demektir ki parti içindeki yorgun metal operasyonu da o derece sert olacaktır. Görevden almalar yerine belki teşkilatların kendi kendilerini yenilemesi istenecektir. Nereden bakarsak bakalım Yorgun metal operasyonu olacak orası kesin..


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

07.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef