Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

Chp Düzce idarecileri,Seçim Bitti Artık Evinize Dönün

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 460
14.4.2019
 1
Chp Düzce idarecileri,Seçim Bitti Artık Evinize Dönün

2019 yerel seçimlerinden çekilerek yasal alt yapısı olmamasına rağmen iyi parti ile ittifak yaparak seçime giren CHP Düzce teşkilatının, Chp Genel Bşk. Sn. Kemal Kılıçdaroğlu tarafından işbirliği olarak tanımlanan seçim birlikteliğini halen devam ettirdiği görülmektedir. Yasal olarak iki partinin yerel seçimlerde ittifak yapması mümkün değil. Öte yandan Chp Düzce teşkilatının idarecileri iyi partinin siyasi mültecisi konumuna düşmüş durumundalar. Halen iyi partinin çatısının altında kalarak Chp gibi şanlı bir partiye zarar vermektedirler. Chp Düzce idarecileri seçim bitti evinize dönün bu ne hâl?

Sanki Düzce'de CHP fesh edilmiş gibi bir durum yaratılmıştır. İyi parti basın açıklaması yaparken dahi Chp idacileri yanı başında oturup sesini çıkarmamaktadır misafir gibi davranmaktadırlar. Oysa Düzce'de Chp mekânın sahibiydi bazı Chp ' liler,meclise girebilmek için bizi de meclise sokun diyerek maalesef gidip İyi Partiye iltica ettiler. Chp'den istifa ettiler koltuk sevdası için iyi partiye geçtiler iyi parti üyesi olarak belediye meclisine girdiler ve şimdi tekrar istifa edecekleri ve Chp'ye geri dönecekleri konuşuluyor. Bu ne ciddiyetsizlik? 

LÜTFEN SAYFADAKİ REKLAMLARA TIKLAYARAK BİZE DESTEK OLUN

Bu arkadaşlar koltuk sevdası uğruna kendi partilerinden istifa ederek seçimlerde daha yüksek şansı olan iyi partiye geçmediler mi? geçtiler. Düzce Chp'nin seçimlerde şansı yok biz iyi partiye geçelim demediler mi? dediler. Düşledikleri koltuklara yerleştiler mi? yerleştiler. Yerinizi mi? yadırgadınız da geri dönmeyi düşünüyorsunuz.

Kendi partilerini seçimden çeken partiyi seçime sokmayı beceremeyen, Chp Düzce'nin idarecileri iyi partili meclis üyelerinin yanında poz verip yirmi beş sene sonra Chp' yi meclise soktuk diye yanlış bilgi aktarıyorlar.2019 yerel seçimlerinde Düzce belediye meclisine üç parti girdi Akp, iyi Parti ve Mhp. Chp , belediye meclisine giremedi girebilmesi için seçime girmesi gerekiyor ki seçimden çekilip iyi partiyi destekledi. Oy pusulalarında ismi cismi yok. Nasıl belediye meclisine girebilirler? iyi parti üye kimliğine sahip olan meclis üyelerini neden Chp' li olarak yansıtmaya çalışıyorlar? 

 Sayın Düzce Chp idarecileri sizlerin yaptığı şöyle bir şey olmuyor mu?
 Kılık değiştirip seçmenin önüne çıkıp oyları alıp köprüyü geçtikten sonra maçı aldık haydin eve dönüyoruz. Bu seçmen sizin oyuncağınız değil ikincisi sizin sayenizde Chp seçimlerden çekildi 2019 seçimlerine girmedi başardığınız tek şey bu.


NOT: Bu yazımın kapsamı 2019 yerel seçimleri dönemindeki Düzce Chp idarecileridir.yorumlar
64x64

Kadir Samancılar

16.04.2019
CHP?li dostlarım utançlarından oy kullanmadığını söyledi. Bu seçimin asıl kaybedeni SÖZDE İYİ PARTİ dir. Öyle yada böyle CHP?li belediye meclis üyeleri var yıllar sonra. İP ise ne kurucusu nede yöneticisini meclise sokamamış İTHAL üyeleri meclise sokmuştur. Başından itibaren emek verenler diskalifiye edilmiştir. İlk seçimde tabela partisi olarak çöpe gitmeye mecburdur.
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef