Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

Erdoğan'ın Metal Yorgunluğu AKP'ye Ciddi Zarar Veriyor Partiden istifa Etmeli

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 206
14.4.2019
 1
Erdoğan'ın Metal Yorgunluğu AKP'ye Ciddi Zarar Veriyor Partiden istifa Etmeli

Erdoğan artık yaşlandı ve eski formuna sahip değil parti içinde eskisi gibi gönüllülük esasına dayanan idari gücü kalmadı tamamen çıkar amaçlı vekil seçilmek belediye başkanı seçilmek için partiye gelenler tarafından lider olarak benimseniyor. Kendi siyasi parıltısı olan şahsiyetler açıkça dile getirmeseler de Erdoğan'ın gölgesinde kalıp ömür tüketmek yerine yeni bir parti arayışına girmeliyiz fısıltıları dikkat kesilmiş kulaklara doluyor. Seçimlerde en büyük şehirleri kaybetmesi tamamen metal yorgunluğunun bariz şekilde yansımasıdır. Hatayı kimse de değil kendinde aramalı. Kendi ailesini idare edebilir fakat bir ülkeden söz ediyoruz milyonlarca insanın yaşamından ve gelecek nesillerin kaderinden bahsediyoruz Erdoğan emekliye ayrılmalı ve partisinden uzaklaşmalı Akp onsuz daha iyi yol alabilir. Kendi davasını günden güne uçuruma sürüklüyor. Zaten Akp'nin bir süredir Mhp desteği ile zar zor ayakta kalabildiğini de saklayamıyor. Devlet Bahçeli içinde aynı şeyler söz konusu Mhp'nin serpilip gelişmesini istiyorsa elindeki budama makasını bir kenara koyarak inzivaya çekilmeli.

Ülkemize yapmış olduğunuz hizmetler için sizlere teşekkürlerimizi sunarız fakat yolun kalan kısmında biz devam edeceğiz emeklilik yaşını çoktan aştınız çoluk çocuklarınız torunlarınız ile kalan yaşlılık döneminizi huzur içinde geçiriniz. Ailenize vakit ayırın mesela balık filan tutmaya çıkın torunlarınız ile şehir yaşamından uzaklaşıp emekli olan Amerikan başkalarının yaptığı gibi bir çiftlik evine yerleşin mesela. Oradan danışmanlık yaparak çok daha iyi hizmetler vereceğinizden eminim fakat aktif hizmet hayatından emekli olmanızın vakti geldi geçiyor ve biz ülke olarak sizlerin yavaş adımlarınız ile hedeflerimize varamayız. 


Bir boksör kariyerini zirvedeyken bırakmalıdır halen dövecek adam aramamalıdır doğanın kanunu belli genç boksörler her zaman peşinizden gelebilirler ama siz eninde sonunda çıktığınız her maçı kaybetmeye başlayacaksınız. seyircinin gönlündeki yeriniz sarsılmaya başladı.. 
Gençlerimizin önü açılır siz barajın önündeki bent gibi genç politikacılarımızın önünü kesiyorsunuz. Size sonsuz teşekkürler ederiz elleriniz ayaklarınız dert görmesin sağlık sıhhat içinde mutlu yaşantılar dileriz ama ne olur artık hoşçakal diyin bize. Gazetelerde köşe yazarlığı yapın, üniversitelerimizde ders verin öğrenci yetiştirin milli şirketlerimize danışmanlık yapın ülkenin gidişatını değerlendiren bilimsel makaleler yazın siyaset adamları yetiştirin ama ne olur aktif siyaseti bırakın.

Bizi bize bırakın emin olun çok daha iyi olacağız... 


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

14.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef