Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

Siyaset Çevrelerinden Bazı Kimseler Terörist ile Barış Hevesinde Olabilirler

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 79
13.5.2019
 1
Siyaset Çevrelerinden Bazı Kimseler Terörist ile Barış Hevesinde Olabilirler

Siyaset çevrelerinden bazı kimseler bir yerlerden talimat gelmiş gibi terörist ile yeniden masaya oturmanın yolunu açma girişimindeler. Terörist ile barış yapmak onun yeniden yeşermesine gelişmesine olanak vermektir. Aksine kalabalık içinde gizlenmis olanları da cepheye taşımak ve orada imha etmek gerekir.

Terörle mücadele teröristi yok etmeye yönelik olmalıdır. Ateş keserek teröristin yaralarını sarmasına yeniden güçlenmesine izin verilmemelidir. Terör örgütü yöneticileri çok kayıp verdiklerinde yeniden toparlanmak için geri çekilme ateşkes barış gibi taktiklere baş vururlar. Bunlara kanmamak teröristi cephede tutmak ve tam imha etmek gereklidir.

Bu gün terörist ile yapılan barış yarın daha fazla kan dökülmesine sebep olacaktır. Terörist ile pazarlık edilmez barış yapılmaz ve mümkünse canlı teslim alınmaz. Terörist sadece imha edilmelidir başka bir aktiviteye girişilmemelidir.

Çözüm süreci veya başka isimler ile terörist unsurun yeniden canlanmasına izin verilmemelidir. Türkiye Cumhuriyeti bu güne kadar terörle mücadelede başarılıdır  terörist unsurun masaya oturma isteği bunun ispatıdır. Yok oluyor ve barış ateşkes çözüm süreci gibi kendini kurtaracak taktiklere baş vurmaktadır.

Unutmayalım ki teröriste merhamet göstermek teröristi beslemek kadar kötü bir şey ve büyük bir hatadır. Teröristi imha etmek yapılacak en doğru aktivitedir.


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

20.09.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef