Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

DÜZCE CHP Teşkilatı Sosyal Medyadaki İftira ve Hakaretlere Dava Açacak mı?

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 718
1.6.2019
 1
DÜZCE CHP Teşkilatı Sosyal Medyadaki İftira ve Hakaretlere Dava Açacak mı?

Düzce'de sosyal medya üzerinden Ekrem imamoğlu ve Chp'ye yapılan hakaret ve iftira içeren paylaşımlara Düzce CHP teşkilatı sessiz kalmaktadır. Şu ana kadar açílmış bir tek dava yok. Şehrin haber sitelerine yapılan yorumlardaki iftira ve hakaretlere sessiz kalındığında Chp ve Atatürk düşmanlığına Ekrem imamoğlu'nun karalanma çalışmasına müsaade edilmiş manası hakim olacaktır ve daha da cesaretlenecekler cüretleneceklerdir. Eğer Düzce'de bir Chp teşkilatı varsa ve sahipsiz değil ise derhal bu karalama iftira ve hakaret paylaşımları yapanlara dava açarak partinin onurunu savunacaklardır.

İnsanları kendileri gibi düşünmedikleri için kolayca terörist,hırsız,vatan haini ilan edenler ve her türlü iftira atanlar kutsal kitaplardaki metinlerden de anlaşıldığı üzere en aşağılık ve en günahkar kimselerdir bunlara yer yüzündeki yazılı kanunlarda ve hatta kabile kanunlarında dahi müsade edilmez.Fakat şehirdeki haber sitelerine yapılan yorumlarda ve sosyal medyada iftira hakaret içeren suçsuz insanları suçlu ilan eden paylasımlara rastlanmaktadır. Bu bakımdan son günlerde Ekrem imamoğlu ve Chp hakkındaki yüzlerce paylasım hakkında dava açılması gerekmektedir.

Düzce Chp teşkilatı iyi partinin belediye baskan adayını iyi partinin seçim yarışına taraftar olduğu savundugu kadar kendi partisini partililerini ve kendi partisinin haklarını ve adaylarını da savunmalıdır. Seçim öncesinde partili avukatlardan bir tanesi ittifakı savunacağım diye partililerin bazı sosyal medya paylaşımlarına tepki göstermisti bu avukat arkadasımızın, söz konusu karalama paylaşımları yapanlara da aynı tepkiyi vermesini beklemekteyiz. 

Bir çok Chp li ise partiye zarar vermeyelim diye partililerin sosyal medya paylasımlarını elestirmişti hatta bazı üyelerine sosyal medya paylasımları sebebi ile disiplin cezası verilmişti. Düzce Chp yöneticileri kendi partisinin iyiliği için uğraşıp didinen üyelerine gösterdikleri bu tepkilerin onda birini Chp ve Ekrem imamoğlu'nu karalamaya çalışanlara neden göstermiyorlar kendi partilerini savunmayacaklar ise o koltukta ne iş yapmaktadırlar?


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

14.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef