Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

ZİRVEYE YAKLAŞTIKÇA RÜZGAR DAHA SERT ESMEYE BAŞLAR

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 179
14.6.2019
 1
ZİRVEYE YAKLAŞTIKÇA RÜZGAR SERTLEŞİR

Ekrem imamoğlu diye bir adam çıkana kadar oy verecek başka kimse yok, ülkeyi yönetecek başka adam yok deniliyordu ki sahneye bir adam çıktı. Aslında memlekette adam çok fakat insanlar bir titreşim bir elektrik hissetmek ister hissettiğine özlemle sarılır. İşte Ekrem imamoğlu'nun engellenemeyen yükselişi bu sebepledir.

Ekrem imamoğlu rakiplerine aldırmadan kayıtsız bir şekilde yükseliyor onunla uğraşanları paçasından yakasından tutup aşağı çekmeye çalışanları hiçe sayarak, onları tüketerek kendi nefesleriyle boğarak yükseliyor. Rakipleri onu aşağı çekmek için kendi çaplarını düşürüyorlar toplumun genel kültür seviyesinin çok altına inen ifadeler ve ithamlarda bulunuyorlar insanlar bunu görünce Ekrem beyi kucaklayarak daha da yukarıya taşıma gayretine çamur zeminden kurtarma telaşına girişiyorlar. 

Belli ki bir yıldız doğuyor. Ekrem imamoğlu televizyonda sokakta sosyal medyada göründüğünde rakipleri kahır içinde ya mekanı terk ediyorlar yada kötüleme yarışına tutuşuyorlar sinir krizleri geçirene mantıklı cümle kuramaz hale gelene kadar ağızlarına geleni sayıyorlar. Böyle bir ortamda Ekrem imamoğlu'nu gören insanların gözlerinde bir canlılık bir heves beliriyor umut beliriyor insanlar eskisi gibi dürüstlüğe doğruluğa yelken açmış kimselerin peşinden yürümek istiyor. 
Rakiplerine tek kötü laf söylemeden yoluna devam eden Ekrem imamoğlu'na yapılanlara hayret etmemek lazım zirveye yaklaştıkça rüzgar daha sert esmeye başlar.


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

22.10.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef