Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

İdamı Neden illede istiyorsun?

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 134
21.2.2018
 1
İdamı Neden illede istiyorsun?

İdamı getirmeyi ne kadar çok istediklerine bakın altında bir şey arayın.. idamı istedikleri suçlular zaten ölüm olayını kafalarında barındırmayan sapıklardır.

sapıkları korkutamazsınız çünkü normal değillerdir.. bu olguyu kurnazca işleyerek emellerine kavuşma amacındalar. idam olayına destek vererek elinizi kana bulamayın.

idam olsaydı Ergenekon Balyoz ve daha bir çok kişi iftira ile açılmış delil ve şahit uydurulmuş davalar sebebi ile bu gün asılmış olacaktı. Ne için elini kana buluyorsun iki dünyanıda karartıyorsun. idam kötü niyetlilerin iktidarı ele geçirdiklerinde mükemmel cinayet işleyebilecekleri bir ortamı da hazırlar.

idam cezası uygulandığı yıllarda daha çok cinayet işlendiğini bilmeniz lazım seri suçluların daha çok olduğunu bilmeniz lazım çünkü nasıl olsa idam edileceğim diyerek kaçabildiği kadar kaçıyor kiralık katillik yapıyor soygunla geçiniyor yakalanacağını anlayınca çatışıyor.

idam gelsin diyorsun ama idam için yeterli delil ayıklama tarafsız yargılama fitne fesatın işlemediği bir devirde misin? hayır.. o halde kenara çekil suçsuz insanların ateşini besleme suçlu ile suçsuzu ayırt etmeye bak kanunlarını geliştir cezasını idamla değil ömür boyu ile ver ki bir yanlışlık yapıldıysa geriye dönüşü olabilsin ama sen diyorsan ki biri çıkar bu suçludur bizde asarız o halde ilk sen ipe çıkarsın emin ol çünkü seni çekemeyen de var yalan mı?


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

07.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef